Nowy produkt

Ciepły, Jednolity Kolor, Błyszczące Plamy Tła Artystyczne Zdjęcia w Tle Ozdoba do Fotografii Portretowej Rekwizyty

999 Przedmioty

zł35.51

Dodaj do listy życzeń

Winylowy materiał Nie wodoodporny;ma mniej zagnieceń, może służyć tylko do robienia zdjęć tła; Maksymalna bezproblemowa szerokość 300 cm można głaskać go, aby usunąć fałdy,Razy można poprawić.

Korzystanie z

Ten cyfrowy tło jest doskonałym портретным tłem dla osób w każdym wieku.On również dobrze nadaje się do prezentacji witryn sklepowych i wnętrz, a także do fotografowania natury i produktów.

To tło idealnie nadaje się do różnych działań, takich jak prysznice dla dzieci, wesela, szkolne, studniówki, imprezy, ślub duszy i uroczystości.Służy on także doskonałe tło dla występów na żywo, takich jak spektakle, pokazy talentów, koncerty, kościelne prezentacji i festiwale.Jest to idealne rozwiązanie dla telewizyjnych i видеопродукций.

Zdjęcie

Tylne światła powinny zachować dystans, aby robić zdjęcia.Ponadto, wiele wielkoformatowe obrazy mogą wydawać się nieco пикселизированными.Różne oświetlenie będzie mieć inny efekt fotografowania,można spróbować ustawić oświetlenie, aby twoje zdjęcia lepiej.

Usunąć Razy

Wszystkie uwaga: ścianki zostaną wysłane po złożeniu (z powodu polityki urzędu pocztowego w odniesieniu do wielkości dostawy).Jeśli twój tło przybywa z małej podziałce,zminimalizuj go (szczelnie)w puławach na jedną noc lub dłużej, aby poprawić razy.W razie potrzeby, proszę, прогладьте tylną stronę (nie stronę obrazu) w niskiej temperaturze, aby łatwo usunąć razy, aby uniknąć ewentualnego uszkodzenia prom, umieść warstwę suchej tkanki między tłem i żelazkiem.

O różnicy w kolorze

Ponieważ tryb koloru wyświetlacza i drukarki zasadniczo różni, różnica w kolorze jest nieunikniona, ale jesteśmy bardzo dobrze kontrolujemy ten błąd i nie повлияем na efekt robienia zdjęć.

  • Pakiet: TAK
  • Materiał: Winyl
  • Pochodzenie: CN(Pochodzenie)
  • marka: Нитри
  • Typ: Malowanie natryskiem

Tagi: walizka z zdjęcia, zdjęcia pasm świetlnych, kierunkowe фотосвет, plama zdjęcie, flip case zdjęcia, miejsce wydarzenia, noe samochód zdjęcia, zdjęcie led spot, lampa stołowa zdjęcia, zdjęcie z punktowym oświetleniem.

Napisz opinię

Ciepły, Jednolity Kolor, Błyszczące Plamy Tła Artystyczne Zdjęcia w Tle Ozdoba do Fotografii Portretowej Rekwizyty

Ciepły, Jednolity Kolor, Błyszczące Plamy Tła Artystyczne Zdjęcia w Tle Ozdoba do Fotografii Portretowej Rekwizyty

Napisz opinię

Pokrewne produkty