Nowy produkt

14" D#Sakralna kryształowy singing bowl dla nut Чаркра z jednej wolnej zamszem i uszczelką

999 Przedmioty

zł288.31

Dodaj do listy życzeń

Witamy w naszym sklepie i mamy ciekawe produkty,oferujemy państwu darmową zamszu i pierścień z kryształu śpiewu miski!

Te piękne i świetlówki misy wydają ekspansywny dźwięk, który leczy głębokie tkanki organizmu.Przypominające o dawnych świątyniach, nasze Klasyczne matowe miski wydzielać leczniczą macierzy, gdzie by one nie brzmiały.Efekty z gry w klasyczne matowe kule w domu, w biurze lub w dużej grupie mogą być bardziej uziemieniem i przyczynić się do stabilnej, dobrej energii.Bardzo dotykowe i wypełnione światłem klasyczne matowe miski są idealnymi narzędziami do podnoszenia dużych grup, medytacji, a także wewnątrz i na zewnątrz uzdrowienia i ogrodów.Klasyczne matowe miski niosą w sobie energię Ziemi.Ich biały kolor przypomina o czystość i nowych przedsięwzięciach.Naturalne światło zwiększa energię miski i atrakcyjność Feng shui.Ich fashioned w stylu zen wygląd целебна, a ich jakości Yin/Yang są wspaniałe.Klasyczne matowe zaokrąglone i wypełnione światłem miski brzmią bardziej pełne i płynne kolorach, które łączą się, aby stworzyć najbardziej słodkich uniwersalnej harmonii.

Jesteśmy ekspertami, którzy potrafią dostosować ton.Istnieje idealna nuta C C# D D# E F F# G G# A A# B Od 1 oktawy do 7 oktaw, w zasadzie to 3 oktawa, 4. oktawa.Możemy nadać śpiewu kielichu dowolny kształt idealną muzyczną nutę.W ten sposób jeden zestaw produktów jest bardzo prosta dla nas.7 szt. w jednym zestawie lub 8 szt. w jednym zestawie, lub 12 szt. lub 13 szt. w jednym zestawie, również jest 36 szt. w jednym zestawie

Aplikacja:

Funkcja każdej Czakry:

Jak grać

1. Aby odtworzyć kwarcowy śpiewające misy z matowym wykończeniem, weź narzędzie, pokryte zamszem, tak samo, jak utrzymywali rysik.

2. Stosując jednolite ciśnienie powoli kierować narzędzie na zewnątrz obręczy, trzymając go, kiedy wibracje zacznie rosnąć i będzie osiągnąć pożądany zakres.Narzędzie musi znajdować się pod niewielkim kątem w stosunku do zewnętrznej strony kielicha i należy zwracać uwagę na utrzymanie stałego, równomiernego ciśnienia.Jeśli narzędzie czuje, że odbija się od krawędzi miski, jeśli felgę staje się rozmazany, jeśli pojawiają się nieprzyjemne dźwięki lub jeśli dźwięk ściszony w trakcie odtwarzania, to wskazuje na nadmiar lub nierównomierne ciśnienie.

3.Praktyka-najlepszym sposobem, aby nauczyć się kontrolować ton i głośność podczas długiej praktyce opanowanie prawidłowej techniki gry staje się czymś naturalnym.Krawędź miski można obracać w dowolnym kierunku.Wyłączenie narzędzia po zakończeniu śpiewu na feldze pozwoli filiżance nadal budzą i pozwoli dźwięku powoli zacząć spadać w zakresie.To zapewnia płynne przejścia kolorów przy użyciu kilka kielichów.Dźwięk naturalny sposób wycisza, gdy aktywna jest inna miska.Oferujemy nie bawić się w śpiewające misy z kryształu kwarcowego w pobliżu głowy, twarzy lub uszu człowieka, aby uniknąć uszkodzenia słuchu, kolizji lub innych wypadków.Unikaj gry na śpiewające misy z kryształu kwarcowego w odległości 12 cm od siebie, tak jak ich intensywne wibracje lub harmoniczne wyższych tonów mogą doprowadzić do zniszczenia lub uszkodzenia.Utrzymanie wysokich ilości i maksymalnych drgania szkodliwe dla wszystkich kryształowych kielichów.Po ponownym uruchomieniu kryształowa miska może być zdeformowane, i w kwarcu mogą być mikroskopijne pęknięcia, które mogą spowodować kolejne niepowodzenie śpiewu miski.

Najlepiej przechowywać i transportować śpiewające misy z kryształu kwarcowego w futerale do przenoszenia, który szczelnie przylega do kielicha.Jesteśmy предостерегаем od tego, aby podnieść kielich lub ponosi ją za krawędź, tak jak to znowu tworzy obciążenie na szalce, która potencjalnie może ją uszkodzić.

Wysyłka

Opinie

  • numer modelu: 14-calowy promień słońca Kryształowy singing bowl
  • marka: SINGING BOWL

Tagi: mały pędzelek, reiki, kamera analogowa, kamień kwarcowy, wystrój czakry, hmm, hd webcam, chakra, plakat czakry, kielich kryształowy.

Napisz opinię

14

14" D#Sakralna kryształowy singing bowl dla nut Чаркра z jednej wolnej zamszem i uszczelką

Napisz opinię

Pokrewne produkty