Nowy produkt

10 szt./lot , LM7301IMX LM7301IM SOP-8 ,Nowy oryginalny produkt Nowy oryginalny darmowa wysyłka szybka wysyłka

999 Przedmioty

zł19.75

Dodaj do listy życzeń

Szanowni klienci: (Kupuj różne style, prosimy skontaktować się ze sklepem, aby zmienić fracht, dziękuję) Witam, dziękuję za wsparcie.Ze względu na niskie ceny, nasze produkty także mogą być przewożone za darmo.Darmowa wysyłka może prowadzić do несвоевременному otrzymania towaru.Może to być również związane z utratą ekspresowe dostawy podczas bezpłatnego transportu.Więc proszę, wybierz inną ekspresowa dostawa zgodnie z czasem, który trzeba.Dziękuję za Współpracę.Jeśli wybierzesz darmową przesyłkę ekspresową, to będą wpisy w Internecie, ale ze względu na opóźnienia w odbiorze towaru, jest jeszcze utracone przedmioty, zrezygnujemy z powrotu.Przy zakupie towaru, należy wybrać express-mail zgodnie z własnymi potrzebami rozsądnie.Jeśli wybierzesz darmową pocztę, jak tylko towar zostanie zgubiony lub zatrzymany, zrezygnujemy z każdego odszkodowania i zwrotu pieniędzy.Kupujący poniesie go.Dziękuję za współpracę, więc zrozumcie.Jak wybrać(Wz-nadmorzem.pl Standard Shipping Lub wybrać EMS - ePacket)Jeśli są jakieś straty, zawsze zgoda ich!Dziękuję za współpracę!Prawa na interpretację znajdują się w naszym sklepie, darmowa poczta domyślnie jest podobna do zasady domyślnie naszego sklepu!

= Abo ut us objective =

Jesteśmy liderem na rynku online dystrybutorów elektronicznych i rozwiązań technicznych.

Jeśli kupujesz większą ilość, prosimy o kontakt z nami, a ja proponuję ci preferencyjnej cenie.

Jeśli nie możesz znaleźć terminach produkty, prosimy o kontakt z nami.Damy ci cytat.Świadczymy wszechstronne usługi w zakresie zamówień publicznych.

Nasza firma głównie zajmuje się parametrycznymi, kondensatorami, tranzystory, frytkami pamięci, komunikacyjnych frytkami, przetwornicami częstotliwości częstotliwości radiowych i innymi produktami wysokiej jakości.Naszym celem jest zapewnienie surowców i uczciwą obsługę.Założona w Бэйхуа Qiang w ciągu 10 lat, firma ma silnego agenta dla producentów systemów w Internecie.

= = płatność

1. Przed wypłatą należy upewnić się, że twój rachunek rozliczeniowy jest dostępny.

2. Wszystkie płatności muszą być uregulowane w ciągu 7 dni od daty otrzymania towaru.Jeśli naprawdę nie możesz zapłacić, proszę najpierw skontaktuj się z nami, a my pomożemy ci rozwiązać ten problem.

3. Jeśli masz jakieś specjalne wymagania co do szczegółów projektu, proszę zostawić wiadomość w zamówieniu.

= wysyłka =

1. Możemy wysyłać nasze produkty na całym świecie.

2. Wz-nadmorzem.pl Care-free Logistics - Dostępne standardy DHL, FedEx, TNT, UPS, EMS, China Post i Hong Kong Post.Przyjaciele w Brazylii.Z powodu wysokich ceł warunków DHL, FedEx, TNT i UPS w brazylijskim urzędzie celnym trudno wyczyścić urząd celny.Sprzedawcy mogą wybrać EMS.EMS logistics łatwiej przejść odprawę w Brazylii.

3. Po otrzymaniu płatności projekt zostanie wysłany w ciągu 3 dni.

4. W przypadku płatności, upewnij się, że twój adres dostawy i numer telefonu są poprawne.

5. Możesz śledzić status produktów na stronie od daty wysyłki.

= feedback =

1. Ponieważ twoja opinia jest bardzo ważne dla naszego rozwoju, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, serdecznie zapraszamy was zostawić nam dobrą opinię.Bardzo dziękuję za twój cenny czas.

Nasz plan zostawi taką samą opinię po twojej pozytywnej recenzji.

3. Przed wyjazdem któreś negatywną opinię lub otworzyć spór na stronie internetowej, prosimy o kontakt z nami, a my postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać ten problem.

Bardzo wam dziękuję za wsparcie.Miłego dnia!

  • Pochodzenie: CN(Pochodzenie)
  • Pakiet: SMD
  • Typ: Regulator napięcia
  • Stan: Nowa
  • Moc rozpraszania: 10 W
  • Aplikacja: Komputer
  • podanie napięcia: 5v
  • Temperatura Pracy: -40-+85°

Tagi: chłodnica telefonu xs max.

Napisz opinię

10 szt./lot , LM7301IMX LM7301IM SOP-8 ,Nowy oryginalny produkt Nowy oryginalny darmowa wysyłka szybka wysyłka

10 szt./lot , LM7301IMX LM7301IM SOP-8 ,Nowy oryginalny produkt Nowy oryginalny darmowa wysyłka szybka wysyłka

Napisz opinię

Pokrewne produkty