Nowy produkt

Otwieracz do puszek Otwieracz do puszek Wygodny z Консервным nożem Zestaw do rodziny do puszki lub butelki

999 Przedmioty

zł46.25

-25%

zł62.48

Dodaj do listy życzeń

Otwieracz do puszek Otwieracz do puszek Wygodny z Консервным nożem Zestaw do rodziny do puszki lub butelki

Funkcja: 1. Zestaw открывалок do puszek pozwala uniknąć stosowania stukania i innych metod do uszkodzenia fabrycznego uszczelki na obudowie i pokrywie, a zasada dźwigni można wykorzystać do szybkiego i łatwego otwierania pokrywy.

2. otwieracz do puszek 6 w 1, otwieracz do butelek dla 6 różnych typów uszczelnień i pakietów, szczelne uszczelki, stroiki, butelka , butelka , banku .Można go łatwo wyczyścić i powiesić na haku, aby ułatwić dostęp i ułatwić życie.

3. Otwieracz do butelek 5 w 1 służy do bezpiecznego otwierania puszek z pierścieniami, reset podciśnienia na pokrywie puszki i otwierania butelek z wodą, które trudno utrzymać .On może łatwo otworzyć każdą puszkę lub butelkę.

4. Otwieracz do puszek z 4 w 1 jest ergonomiczna i łatwa w obsłudze, z 4 różnymi uchwytami do puszek.Kilka rozmiarów szczęki pasują do większości puszek/ lub .

5. Uchwyty antypoślizgowe i wewnętrzne gumowe uchwyty pomagają odkrywać najbardziej неподатливые puszki i butelki , nawet jeśli twoje ręce są mokre, aby bezpiecznie je otworzyć .Rozsądny projekt może rozluźnić swoje życie i chronić twoje stawy, a także pozwoli dziecku samodzielnie otworzyć puszkę.

6. S‑w kształcie chwyt nawet mokrymi lub wilgotnymi rękami, można łatwo otwierać, pieczętowania i przytrzymać wszystkie rodzaje puszek, słoików i butelek.To narzędzie jest bardzo nadaje się do otwierania butelek z wodą, które trudno złapać.

Specyfikacja:

Typ produktu: otwieracz do puszek

Materiał: stal nierdzewna+PP+TPR

Waga: około 354 g / 12,5 uncji

Zawiera: 1x6in1 otwieracz do puszek + 1x5in1 otwieracz do puszek + 1x4in1 otwieracz do puszek

Kolor: Czarny i czerwony

.wang-edit-text{ font-family:'Arial' !important; } .wang-edit-text table { border-: 1px #000; border-left: 1px #000; } .wang-edit-text table. wang-edit-text table th { border-bottom: 1px #000; border-right: 1px #000; padding: 3px 5px; } .wang-edit-text table th { text-align: center; }

Listę pakietów:

1 x 6 w 1 Otwieracz do puszek

1 x 5в1 otwieracz do puszek

1 x 4na1 otwieracz do puszek

Uwaga: Monitory nie są kalibrowane tak samo, kolor elementu widocznego na zdjęciach może się nieznacznie różnić od rzeczywistego obiektu.Proszę, weź prawdziwy w standardzie.

Cena

Wysyłka

Zazwyczaj twój towar zostanie wysłany w ciągu 1-5 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia i płatności, a logistyczna informacje zostaną zaktualizowane w ciągu tygodnia.Jednak czasami przesyłka może się opóźnić z powodu pewnych czynników, takich jak transport, wakacje i odległego regionu.W takim razie, mam nadzieję, że nabierzecie więcej cierpliwości, aby doczekać się przesyłki, lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.Dziękuję za wyrozumiałość z góry.

Obsługa

Utrzymujemy wysokie standardy jakości 5-gwiazdkowy hotel klasy i dążymy do 100% satysfakcji klienta.Informacja zwrotna jest dla nas bardzo ważne, prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam negatywną opinię lub otworzyć spór, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twój problem.

  • Pochodzenie: CN(Pochodzenie)

Tagi: wymiana xr len.

Napisz opinię

Otwieracz do puszek Otwieracz do puszek Wygodny z Консервным nożem Zestaw do rodziny do puszki lub butelki

Otwieracz do puszek Otwieracz do puszek Wygodny z Консервным nożem Zestaw do rodziny do puszki lub butelki

Napisz opinię

Pokrewne produkty