Zapowiedź nowej misji

Jak można się było spodziewać nowa misja będzie związana z nadchodzącym Halloween. Ciekawe czy wreszcie można będzie wykorzystać Straszne Drzewo z misji Halloweenowej z tamtego roku ?

11 Responses to Zapowiedź nowej misji

 1. Byczek Bzyczek napisał(a):

  super

 2. Diabliki polub:) napisał(a):

  Mogli by dać chociaż w tajemnicy to drzewo,lub w misji albo w kalendarzu zamiast do czyszczenia kolejnego elementu,których i tak za dużo i za często dają jakby nie mieli pomysłu na grę.

 3. Bagno napisał(a):

  A o co chodzi z tą Dyniową Lampion Maszyną? Trzeba zbierać Świecę Duchów, Skrzydło Drakuli i Kociołek czarownicy do budowy. Skąd mogę te rzeczy wziąć?

 4. OLIWKOWO napisał(a):

  Ktoś się orientuje, co jest potrzebne do dynio-maszyny??

  • Sunnyy napisał(a):

   300 świec duchów, 150 skrzydeł Drakuli i 50 kociołków czarownicy. Wszystko można zdobyć tylko poprzez łowienie za pomocą nowego, halloweenowego haczyka.

  • PIK polub proszę napisał(a):

   Nie wiem, czy masz na myśli dyniową maszynę ze sklepu za 1000. Potrzeba do niej: świecy duchów (300), skrzydła Drakuli (150) i kociołka czarownicy (50). Co to wszystko oznacza i skąd to wziąć – nie mam pojęcia… Może ktoś inny się orientuje??? I za co się to kupuje? Jeśli walutą są dukaty to ja z moimi trzema dukacinami mogę o tym zapomnieć 😉

 5. slomkowo napisał(a):

  Wszystko zdobywamy lowiac na nowy haczyk za 125 przynety… mysle ze nie bedzie latwo wszystko uzbierac, ale moze sie uda 🙂

 6. tere napisał(a):

  Witajcie, skąd wziąć mleko nietoperza?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 7 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: