Nowe ulepszacze – Wino-Maszyny i Burger-Maszyny


Od dzisiaj dostępne są do kupienia w Sklepie za Monety nowe ulepszacze dla dwóch maszyn: Ulepszacz Wino-Maszyny i Ulepszacz Burger-Maszyny.

Opis poniżej.

Ulepszacz Wino-Maszyny

Ulepszacz można kupić w Sklepie – sekcja Maszyny, zakładka Ulepszacz – za 4000 monet.

Po zakupie trzeba umieścić Ulepszacz na Farmie i postawić na nim Wino-Maszynę.

Żeby Wino-Maszyna mogła produkować dodatkowe rodzaje produktów, Ulepszacz należy rozbudowywać. W tym celu należy użyć narzędzia przenoszenia, a następnie ikony rozbudowy (kolorowe puzzle).

Poniżej poszczególne etapy rozbudowy:

Poziom 2 – Zwiększenie prędkości produkcji o 10%, możliwość umieszczenia na Ulepszaczu Pojemnika na Wino lub Super Pojemnika na Wino. Tylko jeden rodzaj pojemnika może być używany w tym samym czasie.

Zadanie: Wyprodukuj 100 dowolnych produktów za pomocą Wino-Maszyny, zainwestuj 20000 Monet i 3 Pudła narzędzi (dostępne w Tajemnicy za 5 Niebieskich żetonów – 1 szt. dziennie lub za dukaty).

Poziom 3 – Zwiększenie prędkości produkcji o 20%, możliwość umieszczenia na Ulepszaczu Gadżetu Różowego Wina lub Pojemnika na Koktajl lub Gadżetu Wina Rambutanowego. Tylko jeden rodzaj gadżetu może być używany w tym samym czasie.

Zadanie: Wyprodukuj 250 dowolnych produktów za pomocą Wino-Maszyny, zainwestuj 32000 Monet, 10 Pudeł narzędzi (dostępne w Tajemnicy za 5 Niebieskich żetonów – 1 szt. dziennie lub za dukaty) i 30 szt. Taczek z deskami (można poprosić o nie Sąsiadów lub kupić za dukaty 1D/szt.)

Poziom 4 – Zwiększenie prędkości produkcji o 30%, możliwość umieszczenia na Ulepszaczu Gadżetu Dyskotekowy Motyw (Wino-Maszyna).

Zadanie: Wyprodukuj 500 dowolnych produktów za pomocą Wino-Maszyny, zainwestuj 72000 Monet, 20 Pudeł narzędziami (dostępne w Tajemnicy za 5 Niebieskich żetonów – 1 szt. dziennie lub za dukaty) i 70 szt. Taczek z deskami (można poprosić o nie Sąsiadów lub kupić za dukaty 1D/szt.)

Poziom 5 – Zwiększenie prędkości produkcji o 40%, możliwość umieszczenia na Ulepszaczu Gadżetu Dodatkowego Wina lub Gadżetu Kamienia Winnego.

Zadanie: Wyprodukuj 1000 dowolnych produktów za pomocą Wino-Maszyny, zainwestuj 128000 Monet, 50 Pudeł narzędziami (dostępne w Tajemnicy za 5 Niebieskich żetonów – 1 szt. dziennie lub za dukaty) i 150 szt. Taczek z deskami (można poprosić o nie Sąsiadów lub kupić za dukaty 1D/szt.)

Opis Gadżetów:

1. Pojemnik ma Wino – gadżet drugiego poziomu. Pozwala na dodanie i zebranie jednego produktu więcej. Do kupienia za 500 Czerwonych żetonów w Tajemnicy.

2. Super Pojemnik na Wino – gadżet drugiego poziomu. Pozwala na dodanie i zebranie dwóch produktów więcej. Do kupienia za 35 Dukatów w Sklepie (sekcja Maszyny, zakładka Ulepszacz).

3. Gadżet Różowego Wina – gadżet trzeciego poziomu. Umożliwia produkcję Różowego Wina z Czerwonych róż. Do kupienia za 100 Niebieskich żetonów w Tajemnicy.

4. Pojemnik na Koktajl – gadżet trzeciego poziomu. Umożliwia produkcję Tęczowego Koktajlu z Tęczowych owoców. Do kupienia za 1000 Czerwonych żetonów w Tajemnicy.

5. Gadżet Wina Rambutanowego – gadżet trzeciego poziomu. Pewnie umożliwia produkcję Wina Rambutanowego, (plon z Laboratorium – Drzewologia). Do kupienia za Niebieskie żetony w Tajemnicy. Robię Żniwologię i na chwilę obecną Tajemnicy nie mam tego gadżetu do kupienia 🙁

6. Dyskotekowy Motyw (Wino-Maszyna) – gadżet czwartego poziomu. Dekoruje Ulepszacz w dyskotekowe barwy. Do kupienia za 500 Fioletowych żetonów w Tajemnicy.

7. Gadżet Dodatkowego Wina – gadżet piątego poziomu. Pozwala na losowe zdobywanie dodatkowych aktualnie produkowanych produktów (tylko gdy Ulepszacz nie jest w produkcji seryjnej). Do kupienia za 25 Dukatów w Sklepie (sekcja Maszyny, zakładka Ulepszacz).

8. Gadżet Kamienia Winnego – gadżet piątego poziomu. Pozwala na losowe zdobywanie Kamienia Winnego podczas produkcji dowolnego produktu (tylko gdy Ulepszacz nie jest w produkcji seryjnej). Do kupienia za 300 Niebieskich żetonów w Tajemnicy.

Ulepszacz Burger-Maszyny

Ulepszacz można kupić w Sklepie – sekcja Maszyny, zakładka Ulepszacz – za 4000 monet.

Po zakupie trzeba umieścić Ulepszacz na Farmie i postawić na nim Burger-Maszynę.

Żeby Burger-Maszyna mogła produkować dodatkowe rodzaje produktów, Ulepszacz należy rozbudowywać. W tym celu należy użyć narzędzia przenoszenia, a następnie ikony rozbudowy (kolorowe puzzle).

Poniżej poszczególne etapy rozbudowy:

Poziom 2 – Zwiększenie prędkości produkcji o 10%, możliwość umieszczenia na Ulepszaczu Pojemnika na Burgery lub Super Pojemnika na Burgery. Tylko jeden rodzaj pojemnika może być używany w tym samym czasie.

Zadanie: Wyprodukuj 100 dowolnych produktów za pomocą Burger-Maszyny, zainwestuj 20000 Monet i 3 Półki z narzędziami (dostępne w Tajemnicy za 5 Niebieskich żetonów – 1 szt. dziennie lub za dukaty).

Poziom 3 – Zwiększenie prędkości produkcji o 20%, możliwość umieszczenia na Ulepszaczu Gadżetu Burgerów z dziczyzny lub Gadżetu Burgerów z płastugi lub Gadżetu Burgerów z Dyniowym Pomidorem. Tylko jeden rodzaj gadżetu może być używany w tym samym czasie.

Zadanie: Wyprodukuj 250 dowolnych produktów za pomocą Burger-Maszyny, zainwestuj 32000 Monet, 10 Półek z narzędziami (dostępne w Tajemnicy za 5 Niebieskich żetonów – 1 szt. dziennie lub za dukaty) i 15 szt. Śrubek Burger-Maszyny (można poprosić o nie Sąsiadów lub kupić za dukaty 1D/szt.)

Poziom 4 – Zwiększenie prędkości produkcji o 30%, możliwość umieszczenia na Ulepszaczu Gadżetu Pączkowy Motyw (Burger-Maszyna).

Zadanie: Wyprodukuj 500 dowolnych produktów za pomocą Burger-Maszyny, zainwestuj 72000 Monet, 20 Półek z narzędziami (dostępne w Tajemnicy za 5 Niebieskich żetonów – 1 szt. dziennie lub za dukaty) i 35 szt. Śrubek Burger-Maszyny (można poprosić o nie Sąsiadów lub kupić za dukaty 1D/szt.)

Poziom 5 – Zwiększenie prędkości produkcji o 40%, możliwość umieszczenia na Ulepszaczu Gadżetu Dodatkowego Burgera lub Gadżetu Mini Burgerów.

Zadanie: Wyprodukuj 1000 dowolnych produktów za pomocą Burger-Maszyny, zainwestuj 128000 Monet, 50 Półek z narzędziami (dostępne w Tajemnicy za 5 Niebieskich żetonów – 1 szt. dziennie lub za dukaty) i 75 szt. Śrubek Burger-Maszyny (można poprosić o nie Sąsiadów lub kupić za dukaty 1D/szt.)

Opis Gadżetów:

1. Pojemnik ma Burgery – gadżet drugiego poziomu. Pozwala na dodanie i zebranie jednego produktu więcej. Do kupienia za 500 Czerwonych żetonów w Tajemnicy.

2. Super Pojemnik na Burgery – gadżet drugiego poziomu. Pozwala na dodanie i zebranie dwóch produktów więcej. Do kupienia za 35 Dukatów w Sklepie (sekcja Maszyny, zakładka Ulepszacz).

3. Gadżet Burgerów z dziczyzny – gadżet trzeciego poziomu. Umożliwia produkcję Burgerów z dziczyzny ze Steków z dziczyzny. Do kupienia za 100 Niebieskich żetonów w Tajemnicy.

4. Gadżet Burgerów z płastugi – gadżet trzeciego poziomu. Umożliwia produkcję Burgerów z płastugi z Płastugi (łowisko) Do kupienia za 1000 Czerwonych żetonów w Tajemnicy.

5. Gadżet Burgerów z Dyniowym Pomidorem – gadżet trzeciego poziomu. Umożliwia produkcję Burgerów z Dyniowym Pomidorem (plon z Laboratorium – Żniwologia). Do kupienia za 300 Niebieskich żetonów w Tajemnicy.

6. Pączkowy Motyw (Burger-Maszyna) – gadżet czwartego poziomu. Dekoruje Ulepszacz w pączkowy wystrój. Do kupienia za 500 Fioletowych żetonów w Tajemnicy.

7. Gadżet Dodatkowego Burgera – gadżet piątego poziomu. Pozwala na losowe zdobywanie dodatkowych aktualnie produkowanych produktów (tylko gdy Ulepszacz nie jest w produkcji seryjnej). Do kupienia za 25 Dukatów w Sklepie (sekcja Maszyny, zakładka Ulepszacz).

8. Gadżet Mini Burgerów – gadżet piątego poziomu. Pozwala na losowe zdobywanie Mini-burgerów podczas  produkcji dowolnego produktu (tylko gdy Ulepszacz nie jest w produkcji seryjnej). Do kupienia za 300 Niebieskich żetonów w Tajemnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifteen − six =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.