Nowe ulepszacze – Cukier-Maszyny i Sos-Maszyny


Po ostatniej aktualizacji dostępne są do kupienia w Sklepie za Monety nowe ulepszacze dla dwóch maszyn: Ulepszacz Cukier-Maszyny i Ulepszacz Sos-Maszyny.

Opis poniżej.Ulepszacz Cukier-Maszyny

Ulepszacz można kupić w Sklepie – sekcja Maszyny, zakładka Ulepszacz – za 4000 monet.

Po zakupie trzeba umieścić Ulepszacz na Farmie i postawić na nim Cukier-Maszynę.

Żeby Cukier-Maszyna mogła produkować dodatkowe rodzaje produktów, Ulepszacz należy rozbudowywać. W tym celu należy użyć narzędzia przenoszenia, a następnie ikony rozbudowy (kolorowe puzzle).

Poniżej poszczególne etapy rozbudowy:

Poziom 2 – Zwiększenie prędkości produkcji o 10%, możliwość umieszczenia na Ulepszaczu Pojemnika na Cukier lub Super Pojemnika na Cukier. Tylko jeden rodzaj pojemnika może być używany w tym samym czasie.

Zadanie: Wyprodukuj 100 dowolnych produktów za pomocą Cukier-Maszyny, zainwestuj 20000 Monet i 3 Czarne zębatki (dostępne w Tajemnicy za 5 Niebieskich żetonów – 1 szt. dziennie lub za dukaty).

Poziom 3 – Zwiększenie prędkości produkcji o 20%, możliwość umieszczenia na Ulepszaczu Gadżetu Cukru palmowego lub Gadżetu Maltozy lub Gadżetu Cukru cytrynowego. Tylko jeden rodzaj gadżetu może być używany w tym samym czasie.

Zadanie: Wyprodukuj 250 dowolnych produktów za pomocą Cukier-Maszyny, zainwestuj 32000 Monet, 10 Czarnych zębatek (dostępne w Tajemnicy za 5 Niebieskich żetonów – 1 szt. dziennie lub za dukaty) i 15 szt. Różowych cegieł (można poprosić o nie Sąsiadów lub kupić za dukaty 1D/szt.)

Poziom 4 – Zwiększenie prędkości produkcji o 30%, możliwość umieszczenia na Ulepszaczu Gadżetu Chmurkowy Motyw (Cukier-Maszyna).

Zadanie: Wyprodukuj 500 dowolnych produktów za pomocą Cukier-Maszyny, zainwestuj 72000 Monet, 20 Czarnych zębatek (dostępne w Tajemnicy za 5 Niebieskich żetonów – 1 szt. dziennie lub za dukaty) i 35 szt. Różowych cegieł (można poprosić o nie Sąsiadów lub kupić za dukaty 1D/szt.)

Poziom 5 – Zwiększenie prędkości produkcji o 40%, możliwość umieszczenia na Ulepszaczu Gadżetu Dodatkowego Cukru lub Gadżetu Melasy.

Zadanie: Wyprodukuj 1000 dowolnych produktów za pomocą Cukier-Maszyny, zainwestuj 128000 Monet, 50 Czarnych zębatek (dostępne w Tajemnicy za 5 Niebieskich żetonów – 1 szt. dziennie lub za dukaty) i 75 szt. Różowych cegieł (można poprosić o nie Sąsiadów lub kupić za dukaty 1D/szt.)

Opis Gadżetów:

1. Pojemnik na Cukier – gadżet drugiego poziomu. Pozwala na dodanie i zebranie jednego produktu więcej. Do kupienia za 500 Czerwonych żetonów w Tajemnicy.

2. Super Pojemnik na Cukier – gadżet drugiego poziomu. Pozwala na dodanie i zebranie dwóch produktów więcej. Do kupienia za 35 Dukatów w Sklepie (sekcja Maszyny, zakładka Ulepszacz).

3. Gadżet Cukru palmowego – gadżet trzeciego poziomu. Umożliwia produkcję Cukru palmowego z Owoców palmowych. Do kupienia za 100 Niebieskich żetonów w Tajemnicy.

4. Gadżet Maltozy – gadżet trzeciego poziomu. Umożliwia produkcję Maltozy z Ziemniaków. Do kupienia za 800 Czerwonych żetonów w Tajemnicy.

5. Gadżet Cukru cytrynowego – gadżet trzeciego poziomu. Umożliwia produkcję Cukru cytrynowego z Diamentowych cytryn (plon z Laboratorium – Drzewologia). Do kupienia za 300 Niebieskich żetonów w Tajemnicy.

6. Chmurkowy Motyw (Cukier-Maszyna) – gadżet czwartego poziomu. Dekoruje Ulepszacz w chmurkowe barwy. Do kupienia za 500 Fioletowych żetonów w Tajemnicy.

7. Gadżet Dodatkowego Cukru – gadżet piątego poziomu. Pozwala na losowe zdobywanie dodatkowych aktualnie produkowanych produktów (tylko gdy Ulepszacz nie jest w produkcji seryjnej). Do kupienia za 25 Dukatów w Sklepie (sekcja Maszyny, zakładka Ulepszacz).

8. Gadżet Melasy – gadżet piątego poziomu. Pozwala na losowe zdobywanie Melasy podczas produkcji dowolnego produktu (tylko gdy Ulepszacz nie jest w produkcji seryjnej). Do kupienia za 300 Niebieskich żetonów w Tajemnicy.

Ulepszacz Sos-Maszyny

Ulepszacz można kupić w Sklepie – sekcja Maszyny, zakładka Ulepszacz – za 4000 monet.

Po zakupie trzeba umieścić Ulepszacz na Farmie i postawić na nim Sos-Maszynę.

Żeby Sos-Maszyna mogła produkować dodatkowe rodzaje produktów, Ulepszacz należy rozbudowywać. W tym celu należy użyć narzędzia przenoszenia, a następnie ikony rozbudowy (kolorowe puzzle).

Poniżej poszczególne etapy rozbudowy:

Poziom 2 – Zwiększenie prędkości produkcji o 10%, możliwość umieszczenia na Ulepszaczu Pojemnika na Sos lub Super Pojemnika na Sos. Tylko jeden rodzaj pojemnika może być używany w tym samym czasie.

Zadanie: Wyprodukuj 100 dowolnych produktów za pomocą Sos-Maszyny, zainwestuj 20000 Monet i 3 Łańcuchy Sos-Maszyny (dostępne w Tajemnicy za 5 Niebieskich żetonów – 1 szt. dziennie lub za dukaty).

Poziom 3 – Zwiększenie prędkości produkcji o 20%, możliwość umieszczenia na Ulepszaczu Gadżetu Sosu cebulowego lub Gadżetu Sosu fasolowego lub Gadżetu Sosu z chińskiej papryki. Tylko jeden rodzaj gadżetu może być używany w tym samym czasie.

Zadanie: Wyprodukuj 250 dowolnych produktów za pomocą Sos-Maszyny, zainwestuj 32000 Monet, 10 Łańcuchów Sos-Maszyny (dostępne w Tajemnicy za 5 Niebieskich żetonów – 1 szt. dziennie lub za dukaty) i 15 szt. Stali (można poprosić o nie Sąsiadów lub kupić za dukaty 1D/szt.)

Poziom 4 – Zwiększenie prędkości produkcji o 30%, możliwość umieszczenia na Ulepszaczu Gadżetu Duniowy Motyw (Sos-Maszyna).

Zadanie: Wyprodukuj 500 dowolnych produktów za pomocą Sos-Maszyny, zainwestuj 72000 Monet, 20 Łańcuchów Sos-Maszyny (dostępne w Tajemnicy za 5 Niebieskich żetonów – 1 szt. dziennie lub za dukaty) i 35 szt. Stali (można poprosić o nie Sąsiadów lub kupić za dukaty 1D/szt.)

Poziom 5 – Zwiększenie prędkości produkcji o 40%, możliwość umieszczenia na Ulepszaczu Gadżetu Dodatkowego Sosu lub Gadżetu Sosu mieszanego.

Zadanie: Wyprodukuj 1000 dowolnych produktów za pomocą Sos-Maszyny, zainwestuj 128000 Monet, 50 Łańcuchów Sos-Maszyny (dostępne w Tajemnicy za 5 Niebieskich żetonów – 1 szt. dziennie lub za dukaty) i 75 szt. Stali (można poprosić o nie Sąsiadów lub kupić za dukaty 1D/szt.)

Opis Gadżetów:

1. Pojemnik na Sos – gadżet drugiego poziomu. Pozwala na dodanie i zebranie jednego produktu więcej. Do kupienia za 500 Czerwonych żetonów w Tajemnicy.

2. Super Pojemnik na Sos – gadżet drugiego poziomu. Pozwala na dodanie i zebranie dwóch produktów więcej. Do kupienia za 35 Dukatów w Sklepie (sekcja Maszyny, zakładka Ulepszacz).

3. Gadżet Sosu cebulowego – gadżet trzeciego poziomu. Umożliwia produkcję Sosu cebulowego z Cebuli. Do kupienia za 100 Niebieskich żetonów w Tajemnicy.

4. Gadżet Sosu fasolowego – gadżet trzeciego poziomu. Umożliwia produkcję Sosy fasolowego z Fasoli. Do kupienia za 800 Czerwonych żetonów w Tajemnicy.

5. Gadżet Sosu z chińskiej papryki – gadżet trzeciego poziomu. Umożliwia produkcję Sosy z chińskiej papryki z Chińskiej papryki (plon z Laboratorium – Żniwologia). Do kupienia za 300 Niebieskich żetonów w Tajemnicy.

6. Dyniowy Motyw (Sos-Maszyna) – gadżet czwartego poziomu. Dekoruje Ulepszacz w dyniowe barwy. Do kupienia za 500 Fioletowych żetonów w Tajemnicy.

7. Gadżet Dodatkowego Sosu – gadżet piątego poziomu. Pozwala na losowe zdobywanie dodatkowych aktualnie produkowanych produktów (tylko gdy Ulepszacz nie jest w produkcji seryjnej). Do kupienia za 25 Dukatów w Sklepie (sekcja Maszyny, zakładka Ulepszacz).

8. Gadżet Sosu mieszanego – gadżet piątego poziomu. Pozwala na losowe zdobywanie Sosu mieszanego podczas produkcji dowolnego produktu (tylko gdy Ulepszacz nie jest w produkcji seryjnej). Do kupienia za 300 Niebieskich żetonów w Tajemnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.