Krowa Łaciata – Ulepszacz

Twoja Krowa Łaciata może produkować coś więcej niż zwykłe mleko! Wystarczy użyć Ulepszacza i Gadżetów.

Ulepszacz można kupić w Sklepie od 16 poziomu – sekcja Zwierzęta, zakładka Ulepszacz – za 1000 monet.

Po zakupie trzeba umieścić Ulepszacz na Farmie i postawić na nim Krowę Łaciatą.

Żeby Krowa Łaciata mogła produkować różne rodzaje mleka Ulepszacz należy rozbudowywać. W tym celu należy użyć narzędzia przenoszenia, a następnie ikony rozbudowy.

Poniżej poszczególne etapy:

Poziom 2 – Zwiększenie prędkości produkcji o 10%, możliwość umieszczenia na Ulepszaczu Pojemnika na Mleko lub Super Pojemnika na Mleko. Tylko jeden rodzaj pojemnika może być używany w tym samym czasie.

Zadanie: Wyprodukuj 100 Mleka, Zainwestuj 5000 Monet i 3 Łopaty (dostępne w Tajemnicy za 5 Niebieskich żetonów – 1 szt. dziennie lub za dukaty).

Poziom 3 – Zwiększenie prędkości produkcji o 20%, możliwość umieszczenia na Ulepszaczu Gadżetu Odtłuszczania lub Pasteryzatora lub Gadżetu Czterolistnego Mleka. Tylko jeden gadżet tego poziomu może być używany w tym samym czasie.

Zadanie: Wyprodukuj 250 krowich produktów, Zainwestuj 8000 Monet, 10 Łopat i 30 Grabi (można je kupić za dukaty lub poprosić o nie Kumpli).

Poziom 4 – Zwiększenie prędkości produkcji o 30%, możliwość umieszczenia na Ulepszaczu Zimowego Motywu (Krowa Łaciata) lub Świątecznego Motywu. Tylko jeden Motyw może być używany w tym samym czasie.

Zadanie: Wyprodukuj 500 krowich produktów, Zainwestuj 16000 Monet, 20 Łopat i 70 Grabi.

Poziom 5 – Zwiększa prędkość produkcji o 40%, możliwość umieszczenia na Ulepszaczu Gadżetu Mleka w Proszku lub Gadżetu Mleka. Tylko jeden gadżet tego poziomu może być używany w tym samym czasie.

Zadanie: Wyprodukuj 1000 krowich produktów, Zainwestuj 32000 Monet, 50 Łopat i 150 Grabi.

Opis Gadżetów:

1. Pojemnik ma Mleko – gadżet drugiego poziomu. Pozwala na dodanie i zebranie jednego produktu więcej. Do kupienia za 50 Niebieskich żetonów w Tajemnicy.

2. Super Pojemnik na Mleko – gadżet drugiego poziomu. Pozwala na dodanie i zebranie dwóch produktów więcej. Do kupienia za 35 Dukatów w Sklepie (sekcja Zwierzęta, zakładka Ulepszacz).

3. Gadżet Odtłuszczania – gadżet trzeciego poziomu. Umożliwia produkcję Odtłuszczonego Mleka ze zwykłej Koniczyny. Do kupienia za 100 Niebieskich żetonów w Tajemnicy.

4. Pasteryzator – gadżet trzeciego poziomu. Umożliwia produkcję Świeżego Mleka ze zwykłej Koniczyny. Do kupienia za 2000 Czerwonych żetonów w Tajemnicy.

5. Gadżet Czterolistnego Mleka – gadżet trzeciego poziomu. Umożliwia produkcję Czterolistnego Mleka z Czterolistnej Koniczyny (plon z Laboratorium – Drzewologia). Do kupienia za 300 Niebieskich żetonów w Tajemnicy.

6. Zimowy Motyw (Krowa Łaciata) – gadżet czwartego poziomu. Dekoruje Ulepszacz w zimowe barwy. Do kupienia za 150 Fioletowych żetonów w Tajemnicy.

7. Świąteczny motyw – gadżet czwartego poziomu. Dekoruje Ulepszacz w Świąteczne barwy. Był dostępny podczas Świąt Bożego Narodzenia w 2016 roku.

8. Gadżet Mleka – gadżet piątego poziomu. Pozwala na losowe zdobywanie dodatkowych aktualnie produkowanych produktów (tylko gdy Ulepszacz nie jest w produkcji seryjnej). Do kupienia za 25 Dukatów w Sklepie (sekcja Zwierzęta, zakładka Ulepszacz).

9. Gadżet Mleka w Proszku – gadżet piątego poziomu. Pozwala na losowe zdobywanie Mleka w Proszku podczas produkcji dowolnego produktu (tylko gdy Ulepszacz nie jest w produkcji seryjnej). Do kupienia za 150 Niebieskich żetonów w Tajemnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one + 16 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.