Zwierzęta

Duża-Krowa

ZWIERZĘTA

A co zjada Paw?
A co produkuje Królik?
A skąd wziąć Angorę?

Tu znajdziecie odpowiedzi na tego typu pytania.

W formie tabeli pokazane jest jaki produkt produkuje dane zwierzę, ile czasu na to potrzebuje, ile można na tym zarobić oraz co potrzebuje zjeść. A jak już wyprodukuje, to nie pytajcie, co się dzieje z resztą jedzenia… nie wiem.

Nieoceniona pomoc, szczególnie dla początkujących graczy.

Jaki zwierzakKoszt zakupuCo potrzebneCo produkujeCzas produkcjiZysk
2.000
Monet
Ogórek

Posadzisz
za 42 Monety

Rośnie
2 h
Bawole mleko

Cena sprzedaży
49 Monet
1 m 15 s7 Monet
32.000
Monet
Sałata

Posadzisz
za 160 Monet

Rośnie
8 h
Sierść alpaki

Cena sprzedaży
193 Monety
1 m 30 s33 Monety
15
Dukatów (RC)
Żonkil

Posadzisz
za 15 Monet

Rośnie
1 h
Mleko kozie

Cena sprzedaży
25 Monet
2 m10 Monet
6.500
Monet
Ryż

Posadzisz
za 95 Monet

Rośnie
14 h
Mięso
z indyka


Cena sprzedaży
135 Monet
50 s40 Monet
3.200
Monet
Żonkil

Posadzisz
za 15 Monet

Rośnie
1 h
Wołowina

Cena sprzedaży
20 Monet
1 m 15 s5 Monet
4.800
Monet
Stokrotka

Posadzisz
za 25 Monet

Rośnie
6 h
Strusie pióra

Cena sprzedaży
45 Monet
1 m 30 s20 Monet
3.500
Monet
Drzewa: liczi, czekoladowe, białej czekolady, gorzkiej czekolady, mangoNektar

Cena sprzedaży
5 Monet
20 s5 Monet
50.000
Monet
Marchew

Posadzisz
za 75 Monet

Rośnie
8 h
Końskie włosie

Cena sprzedaży
107 Monet
1 m 15 s32 Monety
4.500
Monet
Koniczyna

Posadzisz
za 18 Monet

Rośnie
30 m
Mleko

Cena sprzedaży
22 Monet
1 m4 Monety
2.200
Monet
Marchew

Posadzisz
za 75 Monet

Rośnie
8 h
Angora

Cena sprzedaży
94 Monety
1 m19 Monet
900
Monet
Kukurydza

Posadzisz
za 73 Monety

Rośnie
4 h
Jajka

Cena sprzedaży
88 Monet
Jedna kura
3 m

Pięć kur
35 s
15 Monet
250
Monet
Każda kura przyspiesza produkcję Jajek

Maks. 5 kur
2.600
Monet
Pszenica

Posadzisz
za 43 Monety

Rośnie
8 h
Wełna

Cena sprzedaży
62 Monety
1 m 30 s19 Monet
5.000
Monet
Ryż

Posadzisz
za 95 Monet

Rośnie
14 h
Pawie pióra

Cena sprzedaży
132 Monet
1 m 30 s37 Monet
5.000
Monet
Kwiat lotosu

Posadzisz
za 35 Monet

Rośnie
4 h
Gęsie pióro

Cena sprzedaży
49 Monet
Jedna Gęś
1 m 30 s

Dwie Gęsi
? m ? s
14 Monet
4
Dukaty
(RC)
Dodatkowa Gęś przyspiesza produkcję Gęsich piór

Maks. 2 Gęsi
4.000
Monet
Owies

Posadzisz
za 39 Monet

Rośnie
6 h
Kacze jajka

Cena sprzedaży
76 Monet
Jedna Kaczka
2 m

Dwie Kaczki
1 m 30 s
37 Monet
1
Dukat
(RC)
Dodatkowa Kaczka przyspiesza produkcję Kaczych jajek

Maks. 2 Kaczki
35
Dukatów (RC)
Stokrotka, Czerwona róża, Niebieska róża, Biała róża, Różowa róża, Tulipan, Lilia, GoździkMiód

Cena sprzedaży
5 Monet
20 s5 Monet
2.000
Monet
Koniczyna

Posadzisz
za 18 Monet

Rośnie
30 m
Miód

Cena sprzedaży
5 Monet
30 s5 Monet
15
Dukatów (RC)
Koniczyna

Posadzisz
za 18 Monet

Rośnie
30 m
Miód

Cena sprzedaży
5 Monet
20 s5 Monet
25
Dukatów (RC)
Lawenda

Posadzisz
za 47 Monet

Rośnie
2 h
Miód prowansalski

Cena sprzedaży
6 Monet
20 s6 Monet
28.000
Monet
Fasola

Posadzisz
za 370 Monet

Rośnie
14 h
Stek
z dziczyzny


Cena sprzedaży
423 Monety
Sama Sarna
3 m

Sarna
z Jeleniem
1 m 30 s
53 Monety
12.000
Monet
Dodatkowy Jeleń przyspiesza produkcję Steków
z dziczyzny
18
Dukatów (RC)
Słodkie ziemniaki

Posadzisz
za 150 Monet

Rośnie
8 h
Wieprzowina

Cena sprzedaży
181 Monet
Jedna Świnia
3 m
Dwie Świnie
2 m?
Trzy Świnie
1 m
31 Monet
4.000
Monet
Dodatkowa Świnia przyspiesza produkcję Wieprzowiny

Maks. 3 Świnie

22 Responses to Zwierzęta

  1. Kamila pisze:

    Brakowało mi tego 🙂 pomimo znajomości większości zwierząt nidy nie zastanawiałam się nad zyskiem z produkcji 🙂

  2. benia pisze:

    Fajna tabelka! Ale z cenami za ul prowansalski i zagrody dla świń to ich poniosło!

  3. Kamila pisze:

    i to bardzo.. tym bardziej, że nie ma aż tak wielkiego zysku..

  4. busz pisze:

    ja schowałam do magazynu białego indyka i mnie coś trafiło, jak zobaczyłam że wyjęcie go stamtąd kosztuje aż 2500 monet!!! o matko!!! :O

  5. Kamila pisze:

    jak to wyjęcie? on tyle kosztuje jak go sprzedasz.. tak myślę.. nigdy nie zwróciłam uwagi czy jak coś wyciągam czy mnie to coś kosztuje

  6. benia pisze:

    Busz nie strasz ludzi….aż dziś przy zmianie maszyn sprawdzałam czy mi za to jakieś monety uciekają….na szczęście nie….już myślałam,że to przeoczyłam….

  7. OO pisze:

    W zagrodzie dla świń mieści się 3 świnki. Czas produkcji wynosi 1 minutę.

  8. Malinovy pisze:

    Biala koza jest blad, zonkil pisadzisz za 15 sprzedaz za 25 wiec zysk powinien byc 15

  9. Przemek_23 pisze:

    Dziękuję – poprawki naniesione.

    @Malinovy – faktycznie był błąd przy białej kozie.
    Ale jak zadzwoniłem do znajomego profesora matematyki z UJ – to wyszło mu, że jak posadzisz za 15, a sprzedasz za 25 – to zysk wychodzi 10 🙂

    Ale dzięki 🙂

  10. lola pisze:

    Ktoś wie może czym różni się ul walentynkowy od innych

  11. Ksilaqui pisze:

    Szybciej miód daje chyba 5 sec

  12. Darusiaki pisze:

    Z cenami za ulu prowansalskiego i zagrody dla świń to ich poniosło!

  13. magda pisze:

    Mam pytanko.Kupiłam gadżet nietoperzowego mleka i gadżet odtłuszczonego mleka,myślałam że po usunięci znajde je w magazynie ale nie ma ich tam a drugi raz nie udzie ich kupić. Gdzie je mogę znależć?

    • Brokułowo pisze:

      jak ja odpinam gadżet to mnie pyta gdzie go postawić więc nie wiem… zobacz w magazynie ale w zakładce dekoracje albo tez może w skrzyni

  14. olazeti pisze:

    mam do wykonania zadanie z królikiem angorą, ale nie mogę znaleźć miejsca jego zakupu

  15. olazeti pisze:

    dzięki Brokułowo, już wiem gdzie popełniłam błąd, pozdrawiam

  16. olazeti pisze:

    Witam. Mam kolejne pytanie. Czy istnieje możliwość tymczasowego usunięcia z farmy i przechowania maszyn, które obecnie są mi zbędne. Jeżeli tak, to gdzie i jak to zrobić?

  17. olazeti pisze:

    Kolejne dzięki za ratunek. Miłego wieczoru, pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *