Ulepszacz krowy łaciatej

1150359_590093111143990_4029996060249741614_n Czas wydoić więcej ze swoich Krów! Spraw sobie Ulepszacz Krowy Łaciatej! Możesz go rozbudowywać do kolejnych poziomów, aby odblokować więcej produktów i bonusów!

21 Responses to Ulepszacz krowy łaciatej

 1. MarkoS napisał(a):

  Właśnie przypadkiem zmagazynowałem krowę rozbudowaną do poziomu 2 i okazało się, że rozbudowanej krowy w magazynie nie ma. Jest zwykła krowa, a gadżetów wcześniej zakupionych brak nawet luzem. Co gorsza nie mogę ich również na nowo zakupić bo są nieaktywne jako już zakupione. Niedoróbka jakaś…

 2. Marta napisał(a):

  Nie mogę podłączyć ulepszacza do krowy. Ani pojemnika, ani odtłuszczacza. Ikona z kolorowymi puzzlami jest szara (chyba nieaktywna). Co robić?

 3. Anna napisał(a):

  Witam, a jak robicie mleko w proszku 🙁 mam ulepszone i gadżet kupiony 🙂

 4. Aniczek napisał(a):

  Pytanie dotyczy tych super ulepszaczy za dukaty. Czy jak je kupie to od razu dzialaja czy trzeba je rozbudowac np. łopatami za niebieskie zetony? Czy ten ktory daje dodatkowy produkt moze dac np. mleko w proszku?

  • kasik napisał(a):

   Mam Gadżet Mleka, który pozwala na losowe zdobycie dodatkowych produktów. Można zdobyć maksymalnie trzy dodatkowe sztuki mleka, które się aktualnie produkuje. Np. z ustawionym Gadżetem Świeżego mleka dostaje się dodatkowo max 3 szt. Świeżego mleka.

   Nie trzeba dodatkowo rozbudowywać, ale żeby z tego korzystać ulepszacz musi być na piątym poziomie.

   • kasik napisał(a):

    Sprawdziłam – Gadżetu Mleka w proszku nie da się używac jednocześnie z tym Gadżetem Mleka, który daje dodatkowe produkty.

    Albo jedno, albo drugie.

 5. Lukasz napisał(a):

  Zniknal mi ulepszacz krowy laciatej nie mam go w magazynie I nie moge kupic ponownie jest szare w sklepie. Nie wiem czy go sprzedalem przez pomylke czy co gdzie go szukac albo jak pozyskac lub odzyskac

 6. Lukasz napisał(a):

  Ale dlaczego nie moge kupic ponownie tego ulepszacza

 7. Kamil napisał(a):

  Ja w ulepszacze nie kupiłem i teraz mam inne ulepszacze a tamten do laciatej też puznie j będzie czy już minął czas na jego zakup?

 8. Adam napisał(a):

  Witam. Mam problem z połączeniem ulepszacza krowy 🙁

 9. Adam napisał(a):

  Nie mogę połączyć krowy z gadżetem odtłuszczania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *