Bambusowe kosze

Często pytacie jak zdobyć bambusowy kosz, który pojawia się w zadaniach helikopterowych i jest potrzebny do kwiatowej maszyny z wyspy. To najprostsze na świecie, nikt nie zna się na bambusie lepiej niż pandy! Nakarmcie je nim,a stworzą dla was te przepiękne i przydatne plecionki! Bambus rośnie tylko na wyspie.

Przypominam, że pandę możemy kupić TYLKO za dukaty!

6 Responses to Bambusowe kosze

 1. Anna pisze:

  Panda kosztuje aż 12 dukatów.To trochę za dużo i dzięki temu nie zrobię ostatniej misji.

  • Brokułowo pisze:

   przykro mi ale tak czy siak warto zainwestować w pandę, kosze z białymi różami potrzebne są do domku osiągnięc zreszta kosze często też pojawiają się w helikopterowych zamówieniach

 2. Natalia pisze:

  Gra powinna być dedykowana dla wszystkich graczy,a więc podstawowe zadania powinny być móc zrealizowane przez tych co zakupią D i tych, którzy tego nie zrobili. Jeśli gram bez zakupowania D i odblokowuję pola i maszyny to te odblokowane powinny działać bez konieczności zakupu D. Co innego, jeśli podejmuję decyzję o zakupie dodatkowej maszyny za D i co innego przy realizacji zadań z helikoptera, które można kasować. Ktoś nie przemyślał sprawy z koszami.

  • Brokułowo pisze:

   Ja też gram bez kupowania dukatów za prawdziwe pieniądze ale nie widzę tego problemu co Ty, skoro dukaty można zdobyć na różne sposoby m.in. poprzez zdobywanie kolejnych poziomów a więc za darmo. Bez dukatów nie byłoby takiej motywacji.

 3. Natalia pisze:

  Generalnie chodzi o to, że powinnam mieć szansę na to, by móc zdecydować na co wydaję dukaty zdobywane podczas gry. Po co mam zatem stawiać maszynę, czyli robić narzędzia w warsztacie skoro z niej nie skorzystam bo wymaga zakupu za D. Powinnam o tym wiedzieć zanim zacznę jej budowę. Tylko o to chodzi. Jestem obecnie na 66 poziomie i wiem ile czasu kosztuje przejście na następny poziom, czyli zdobycie nowych D.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eight − eight =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: