Pudełka na lodowe owoce

screenshot_2017-01-06-13-18-35screenshot_2017-01-06-13-19-54 Ruszyła misja zbierania i Konkurs Piękności! Każdy gracz dostaje o tym informacje podczas wchodzenia do gry!

6 Responses to Pudełka na lodowe owoce

 1. Sandra pisze:

  Hej

  Przepraszam, że nie zgodnie z tematem, ale nie mogę nigdzie znaleźć co oznacza skrzynka, przy wyborze sąsiada do odwiedzenia. Chodzi o ostatnią ikonkę pod imieniem.

  • Bunny pisze:

   hej, ja sama do tego doszłam 😀 to oznacza że sąsiad wystawił towary na swoim targu, możesz je kupić odwiedzając go, po prawej stronie jest ikonka targu z cyfrą np 5 co oznacza że na targu jest dostępnych 5 produktów, możesz kupić jeden lub wszystkie w zależności od tego czy sąsiad ma zaznaczoną opcję kup tylko 1.

 2. Tola pisze:

  o co chodzi z tym pudełkiem? co mam z nim robić?

  • Brokułowo pisze:

   Tak jak jest na obrazku… umieścic na farmie a potem zdobywać lodowe jabłko i wymieniac na nagrody. Dokładne info dostaje KAŻDY gracz podczas wchodzenia do gry. Jak umieścisz i wchodzisz to jest info z czego zbierac to jałbko.

   • Tola pisze:

    jak zbierać to wiem- samo się chyba zbiera, ale jak wymieniać na nagrody???? nacisnęłam nieopatrznie na obrazek, jak weszłam w to lodowe pudełko, i zjadło mi pieniążki:-( i już się boję cokolwiek tam klikać.

    Wyjaśnij proszę bardziej łopatologicznie.

    • Brokułowo pisze:

     Ok. Jak wchodzisz to masz 4 rzeczy z lewej strony i nagrodę z prawej. Na początek musisz kupić te 4 z lewej i odblokuje sie mozliwość zbierania nagrody głównej (będzie pod spodem bodajże 350). Te z lewej rzeczy możemy kupić za dukaty lub za te lodowe jabłka i na to trzeba uważać. Też dukata wydałam nieopatrznie. Można zwiększyć mozliwość uzyskiwania lodowych jabłek klikając napis na dole, przekierowuje nas w miejsce gdzie możemy prosić sąsiadów o jeden element, drugi otrzymujemy wymieniąc lodowe jabłka. Najlepiej rozbudować do 4 poziomu bo 5 jest za dukaty a to już się nie opłaca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.