Darmowa zmiana przedmiotu badań w Laboratorium!Do 16 października umożliwiono darmowe przechodzenie między wszystkimi przedmiotami badań w Laboratorium!
Jest okazja do ukończenia wcześniej rozpoczętych i zmienionych lub do zapoznania się z nowościami.
Dodatkowo – i to jest chyba najlepsze 🙂 – zresetowane zostały dotychczasowe liczniki zmian, co zredukuje ich cenę w przyszłości.
Dokładne informacje znajdują się w systemowej wiadomości od Feli.

4 Responses to Darmowa zmiana przedmiotu badań w Laboratorium!

 1. Pilny gracz pisze:

  Moim zdaniem zmiana przedmiotu badań powinna być zawsze darmowa. Nie mam zamiaru płacić dukatów za zmianę technologii. Co w sytuacji gdy będę potrzebował coś ze żniwologii albo drzewologii. Konieczne będzie wydać kilka dukatów, żeby otrzymać jedną sadzonkę ze żniwologii. Tak to nie powinno wyglądać. Poza tym twierdzę, że tworzenie nowych przedmiotów badań, w sytuacji, gdy nie ma możliwości osiągnięcia maksymalnego poziomu np. drzewologii, mija się z celem. Pozdrawiam

 2. Kasik pisze:

  Witam. Też uważam, że zmiana powinna by darmowa. Niestety twórcy gry tak to wymyślili 🙁 Brakujące rzeczy z technologii można kupować w e-markecie za talary.
  A teraz dobra wiadomość – od dzisiaj można ukończyć Żniwologię i Drzewologię 🙂

 3. Kasiek pisze:

  gdzie można zdobyć materiał glutenu?

  • Kasik pisze:

   Materiał glutenu „wypada” podczas używania technologii Znikąd na Młynie holenderskim. Technologia jest dostępna w Laboratorium – wariant Mechanika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve + 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.