Tablet Samsung do grania Wiejskie Życie nad Morzem prawie za darmo ?

Jeśli wasz smartfon lub dotychczasowy tablet, w trakcie gry w Wiejskie Życie nad Morzem nagle się wyłącza lub po uruchomieniu gry wyświetla się  poniższa informacja rozwiązań jest kilka.niewystraczajaca_ilosc_pamieci

Możecie odinstalować część innych aplikacji, możecie co pewien czas czyścić pamięć (cache) przed uruchomieniem gry. Możecie też wymienić urządzenie do grania na nowsze. Tylko to kosztuje… A co gdyby była możliwość zdobycia Tabletu Galaxy Tab praktycznie za darmo ?

Tablet, który widoczny jest na dołączonym screenie można otrzymać PRAWIE za darmo (a dokładnie za 16 zł)  spełniając następujące warunki:

1) Musimy być w wieku minimum 21 lat, mieć pracę z zarobkami minimum 1200 zł netto, być zatrudnionym/ną w obecnej firmie minimum 3 miesiące, a jeśli prowadzicie działalność gospodarczą musicie mieć wiek minimum 25 lat i prowadzić działalność minimum 2 lata.

2) Musimy być zainteresowani założeniem karty kredytowej CITIBANKu

3) Musimy nie być posiadaczami głównej karty kredytowej CITIBANKu od 01.01.2012 roku

Jeśli spełniamy powyższe warunki wykonujemy następujące kroki:

1) Wypełniamy formularz rejestracyjny na stronie promocji:  KLIKNIJ TUTAJ!   najlepiej wybrać karty typu  silver  np.

Citibank Silver,
Citibank-LOT Silver,
Citibank-BP
PAYBACK Silver,
Citibank-Elle,
Miejska

2) Czekamy na telefon weryfikacyjny i potwierdzający z banku a później czekamy na kuriera z banku z kartą

3) Po otrzymaniu karty należy w przeciągu 30 dni od podpisania umowy aktywować kartę i dokonać transakcji bezgotówkowych za łączną kwotę minimum 1000 zł ( czyli płacić kartą np. w sklepach, na stacjach benzynowych  czy allegro). Transakcje muszą być zaksięgowane przez bank w tych 30 dniach. Konieczne jest również zalogowanie min. 1 raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile w tym samym okresie.

4) Osoby, które w danym miesiącu spełniły powyższe warunki zostaną powiadomione przez bank w pierwszym tygodniu kolejnego miesiąca o przyznaniu nagrody – tabletu Samsung GalaxyTAB Lite. Ważne jest, aby w tym momencie ciągle mieć aktywną kartę kredytową.

Bank przewiduje 3000 nagród ale należy wiedzieć, że w poprzedniej edycji promocji ledwie przekroczono próg 1000 złożonych wniosków w ciągu około miesiąca.
Jak można wywnioskować z powyższego opisu aby otrzymać Tablet należy mieć kartę aktywną przez około 2 miesiące. Każdy miesiąc korzystania z karty w przypadku wyboru najtańszej opcji -karty Silver to koszt 8 zł. Po otrzymaniu Tabletu możemy uruchomić procedurę rezygnacji z karty dzwoniąc na infolinię Banku.
Dla niedowiarków – promocja CITIBANKu nie jest żadnym oszustwem czy ściemą – jest to już kolejna edycja tego typu akcji !
googlePlayJeśli jesteście zainteresowani również informacjami jak nie wydając pieniędzy zdobyć karty upominkowe GooglePlay, które umożliwiają kupowanie między innymi pakietów promocyjnych takich jak ten  do gry Wiejskie życie nad Morzem  to dajcie o tym znać w komentarzach !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 + 15 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: