Czy wy też jesteście wściekli na Google?

W dniu dzisiejszym na portalu internetowym gazety wyborczej pojawiał się artykuł dotyczący darmowych gier, które mają płatne dodatki (skąd my to znamy 🙂 )
Ważną informacją poruszaną w artykule jest  problem związany z płatnościami google. Zachęcam do przeczytania i wyrażenia swojego zdania na ten temat w komentarzach !

Poniżej link do artykułu:

http://wyborcza.biz/biznes/1,101558,15611241,Wsciekli_rodzice_chca_kary_dla_Google.html#BoxBizTxt

4 Responses to Czy wy też jesteście wściekli na Google?

 1. Przemek_23 pisze:

  Zupełnie zgadzam się z opiniami pod artykułem.

  Nic dodać, nic ująć.

 2. AnnaMJD pisze:

  Artykuł ciekawy, ale wypowiedzi są jeszcze ciekawsze. Dowiedziałam się z nich że fakt jest autentyczny i że łacina w Polsce nie jest językiem martwym. Wszyscy piszą jak wychowywać dzieci ciekawi mnie jak oni to robią, chociaż podejrzewam że połowa z nich ich nie ma a druga robi dokładnie odwrotnie niż pisze. Sama mam syna w wieku 13 lat i jakoś nie mam z tym problemu. A co do artykułu też jestem za tym że gry czy jakiekolwiek aplikacje powinny zawierać informację o mikropłatnościach, bo wielu dorosłych obwinia dzieci a sami są mało lepsi od nich, różnica jest tylko taka że to dorośli mają karty kredytowe.

  • Fistakowa pisze:

   Fakt zawsze jest autentyczny (chyba że chodzi o gazetę „Fakt”) Może być „autentyczne wydarzenie” lub „oparte na faktach”

 3. AnnaMJD pisze:

  Fistakowa 🙂 j wiem że fakt jest autentyczny, to miał być sarkazm. Wstawię wypowiedź jednego z userów żeby pokazać o co mi chodziło:

  „Fakt autentyczny.
  ASO volvo, przy przeglądzie auta:
  – halogen się przepalił, wymienić?
  – jeżeli światło nie działa, to trzeba naprawić.

  – za co te 360 zł?
  – za wymianę żarówki.”

  Jak sama napisałaś fakt jest zawsze autentyczny więc pisanie tego w taki sposób jak w tej wypowiedzi to jak napisać masło maślane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: