Co robić, jak pokończyły się misje?

Jak już pokończyły się minimisje (najczęściej w okolicach 40 poziomu), nastaje taki moment, gdy pojawia się wrażenie, że nagle nie ma nic do roboty.
Jest to oczywiście silne, ale nieprawdziwe wrażenie 🙂

 

Tutaj chcemy umieścić Wasze najlepsze i najoryginalniejsze pomysły, co robić na farmie po skończeniu wszystkich minimisji.
(Tablica codziennych zamówień, Osiągnięcia i inne).

Najciekawsze Komentarze będą umieszczone w Artykule z podpisem autora.

17 Responses to Co robić, jak pokończyły się misje?

 1. Fistakowa pisze:

  Przestawiać krowy z lewej na prawą w jeden dzień i z prawej na lewą w kolejny, ja tak robię, działa. Polecam – Ewa Wachowicz i Krystyna Czubówna.

 2. eM pisze:

  A jednak… Skończyły mi się 4 lvle temu… Pomyślałam, że może na 40 wrócą. Wczoraj wbiłam, a tu nic… i takie nic już zostanie? 🙁

 3. bartusiowo pisze:

  Jak to co robić:)) Sadzić podlewać zarabiać kasę i poszerzać faremkę:)) poziomki zdobywać:)) pozdrawiam wszystkich sąsiadów!!!

 4. Tysia pisze:

  Mam 60ty poziom i mam jeszcze misje:D ja to się chyba delektuje tą grą.;)
  Można wbijać osiągnięcia, co nie jest łatwe. Jest ich aż 54, więc zajmie to trochę czasu, można zająć się maksymalizacją zysku i rozbudową farmy.:)

 5. Darek pisze:

  Oprócz codziennych zamówień i osiągnięć są jeszcze nagrody za książkę wędkarską (też są nagrody pieniężne oraz dolary). Można również powiększać farmę a wraz z nią rozbudowywać studnie, magazyn, dom owoców morza i salon piękności. Można też sobie zbierać worki z czyszczenia od sąsiadów przy okazji nawożenia (bardzo czasochłonne zajęcie). Minimisje skończyły mi się już dawno temu. Farmę mam już na maksa, magazyn, studnie i wszystko inne też już rozbudowane do ostatniego poziomu. Pozostała mi jeszcze połowa osiągnięć i połowa z książki wędkarskiej. Mimo to codziennie gram, co godzinkę łowię ryby, odwiedzam sobie sąsiadów (czasem na raty a czasem wszystkich za jednym zamachem), powoli zmagam się z resztą osiągnięć. A jak już wszystko ogarnę to idę na drugą farmę (wersja Tango) – tam mam jeszcze minimisje 🙂

 6. Przemek_23 pisze:

  A może jakiś cel sobie wyznaczyć?

  Np.:
  W tym tygodniu chcę „podgonić” kolejne OSIĄGNIĘCIE i sadzę tylko Kukurydzę i robię Mąkę kukurydzianą.

  albo:

  Sadzę żyto, owies i pszenicę i robię tylko Placki z czereśniami.

 7. Darek pisze:

  Ja robię po dwa jednocześnie i dopóki któregoś nie skończę to nie zabieram się za następne. Teraz np. produkuję końskie włosie i robię cytrynowo-bananowe Daiquiri.

 8. benia pisze:

  Rany…a mnie jeszcze oprócz wszystkich osiągnięć,powiększeń,kasy i dukatów z łowienia marzy się zrobić wszystkie potrawy z kuchni…ot tak, dla siebie:)
  Ale to dosyć odległe plany, bo i powiększeń jeszcze parę muszę zrobić….i osiągnięć ledwo 15 zrobionych….tak, że jeszcze mam tu pracy i zabawy na dłuuuugie miesiące:)
  A swoją drogą maszyn i drzew przybywa….mogłoby przybywać też osiągnięć z nich….wtedy Ci co już dobiegają do końca osiągnięć też by mieli nowe wyzwania:)

 9. Majk pisze:

  Do pełni szczęścia jeszcze sporo brakuje, wiec na razie o tym nie myślę. Do tego czasu na pewno coś ciekawego się wymyśli 🙂

 10. Zatoichi pisze:

  Ja jestem na 62 poziomie i mam jeszcze mnóstwo misji. Myślałem, że one trwają w nieskończoność a tu lipa. Więc dalej się będę nimi delektował.

 11. raju pisze:

  ja te misje robię powoli, jakoś nie spieszy mi się z nimi, jednak dobrze wiedzieć ze się skończą kiedyś

 12. MarkoS pisze:

  Tak się zbieram do napisania do supportu w sprawie jak w temacie czyli „co robić…” Dobrą sprawą mogłaby być możliwość wymiany pieniędzy na RC, nawet w stosunku 1 milion=1RC. Byłaby jakaś motywacja do siania, zbierania i produkowania, bo muszę przyznać, że czasem, między misjami, motywacja straszliwie spada, jeśli się „farmi” od prawie dwóch lat…

 13. Anulka pisze:

  Bardzo dobry pomysł z tym wehikułem czasu…jednak dalej i tam trzeba wymyślać misje??
  mnie o sobiście brakuje „plona pomocnika ” na wyspie

 14. Farma Nim pisze:

  Jak skończą się misję to znaczy że już w ogóle nie będzie żadnych nowych????

 15. LOLA II pisze:

  Brakuje mi misji, tego pośpiechu , tego czegoś….ach….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen + 12 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: