Lot trzmiela

12932584_625622484257719_6462507318864495543_n Jak użyć Technologii Lotu Trzmiela? Ta świetna nowość zaoszczędzi Ci masę czasu i sprawi, że farmerskie obowiązki będą przyjemnością!

6 Responses to Lot trzmiela

 1. Kathult pisze:

  Zwykły miód to łatwiej zdobyć od sąsiadów. Przydatne by było, jakby się dało użyć na ulu prowansalskim. A może po którymś ulepszeniu tak działa?

  • diabliki pisze:

   raczej tylko ilość zbieranego miodu,ja już mam 3 poziom i tylko ilość się zwiększa

  • kasik pisze:

   To pierwsza technologia dostępna w Laboratorium.

   Jest to Aktywna Technologia, czyli taka która wymaga od użytkownika aktywnego działania – sama się nie wykona 😉

   Na starcie Lot Trzmiela jest na pierwszym poziomie i do dyspozycji mamy 100 punktów Farmium.

   Jeden Lot Trzmiela zużywa 50 punktów Farmium i dodaje 5 punktów badań.

   Na pierwszym poziomie po jednokrotnym użyciu tej technologii na zwykłym Ulu (podświetla się po wybraniu technologii) zapylone zostaje natychmiast 5 sztuk dojrzałej Koniczyny i w zamian otrzymujemy 5 sztuk Miodu.

   Żeby podnieść technologię do poziomu 2-go, trzeba użyć technologii Lotu Trzmiela 5 razy i użyć ze Stodoły 12 sztuk Miodu. Miód znika po użyciu.

   Na drugim poziomie po jednokrotnym użyciu tej technologii zapylone zostaje natychmiast 7 sztuk dojrzałej Koniczyny i w zamian otrzymujemy 7 sztuk Miodu.

   Żeby podnieść technologię do poziomu 3-go, trzeba użyć technologii Lotu Trzmiela 20 razy i użyć ze Stodoły 30 sztuk Miodu oraz 20 sztuk Koniczyny. Miód i Koniczyna znikają po użyciu.

   Na trzecim poziomie po jednokrotnym użyciu tej technologii zapylone zostaje natychmiast 10 sztuk dojrzałej Koniczyny i w zamian otrzymujemy 10 sztuk Miodu.

   Żeby podnieść technologię do poziomu 4-go, trzeba użyć technologii Lotu Trzmiela 80 razy oraz użyć ze Stodoły 80 sztuk Miodu i 12 sztuk Sałatki Serowej – do wyprodukowania w Kuchni. Miód i Sałatka Serowa znikają po użyciu.

   Do wyprodukowania 1 Sałatki serowej potrzeba 1 punktu mocy (5 Miodów i 2 Sery Mleczne z Ser-Maszyny.

   Na czwartym poziomie po jednokrotnym użyciu tej technologii zapylone zostaje natychmiast 15 sztuk dojrzałej Koniczyny i w zamian otrzymujemy 15 sztuk Miodu.

   Żeby podnieść technologię do poziomu 5-go, trzeba użyć technologii Lotu Trzmiela 235 razy, użyć ze Stodoły 200 sztuk miodu oraz 40 sztuk Ciastek Księżycowych i 25 sztuk Herbaty z Sakury – ciastka i herbata z Kuchni. Miód, Ciastka Księżycowe I Herbata z Sakury znikają po użyciu.

   Do wyprodukowania 1 Ciastka Księżycowego potrzeba 1 punktu mocy (2 Mąki pszenne z Młyna holenderskiego i 2 Miody).

   Do wyprodukowania 1 Herbaty z Sakury potrzeba 1 punktu mocy (1 Kwiat Sakury z Drzewa Sakury i 2 Miody).

   Na piątym poziomie po jednokrotnym użyciu tej technologii zapylone zostanie natychmiast 25 sztuk dojrzałej Koniczyny i w zamian otrzymamy 25 sztuk Miodu.

 2. oli pisze:

  Zeby użyć lotu trzmiela 235 razy … Kazdego dnia dostajemy 300 farmium – to wystarcza na 6 lotów. Do tego 1 farmium na 5 minut dochodzi, ale tego wiele się nie uzbiera. Trochę to potrwa 🙂

 3. Aska pisze:

  Jak użyc miodu badz zebrac? bo zbieram i nie wlatuje mi do zadania a ze stodoły mozna tylko sprzedac ..nie uzyc

  • Brokułowo pisze:

   to zależy gdzie chcesz użyć bo to raczej nie ten post; ogólnie wchodzisz tam gdzie chcesz to użyć i powinna byc ikonka miodu i prezent przy niej; no albo do maszyny można użyć czy przepisu; może doprecyzuj bo nie wiadomo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 + 7 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.