Kumpelskie drzewo

1374856_584584911694810_4351530602355943884_n Hej, farmerze! Kupiłeś już Kumpelskie Drzewo? Tak? To nie zapomnij go zbudować na swojej farmie, żeby Kumpel mógł o nie zadbać. Możesz posiadać na farmie tylko jedno Kumpelskie Drzewo danego rodzaju. Jak odbierzesz za nie nagrodę, będziesz mógł kupić kolejne.

Drzewo kupujemy w Tajemnicy, w zakładce Czerwone Żetony za monety!

7 Responses to Kumpelskie drzewo

 1. olka pisze:

  Jak można sprawdzić ile się ma punktów przyjaźni? Bo jak wejdę do sąsiada to wystarczy nacisnąć na ludka zielonego, i pokazuje który poziom, u siebie na farmie nie mogę tego znaleźć a ciekawa jestem ile mi jeszcze brakuje do następnego poziomu?

  • wiola soft pisze:

   Olka jesli chodzi Ci o poziom kumpla to wejdz w sasiadow potem w zakładkę kumpel i dokladnie masz napisane ile punktow kumpelskich masz z danym przyjacielem.

   • olka pisze:

    Czyli wychodzi na to że moje punkty przyjaźni są tylko u mojego kumpla i tylko tak mogę sprawdzić swój poziom z nim hymm… No ok jak tak ma być niech będzie Dzięki za pomoc !

 2. Kitty pisze:

  Wow, drzewa, wszystko super – tylko po co te czerwone żetony? Można za nie kupić tylko dwa przedmioty, każdy po 2000 i co dalej?
  Wydaje się, że nowe opcje są nie do końca przemyślane. Nagrodą powinien być już jeden z istniejących kolorów. Byle nie fioletowy – te też są bez sensu.

 3. Olczi pisze:

  Jak osiągnąć +2 poziom żeby kupować za tokeny w sklepie u innych np drzewa itd?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.