Gra Wiejskie Życie nad Morzem w setce najpopularniejszych gier w Google Play !

Gra Wiejskie Życie nad Morzem znajduje się już w pierwszej 100 najpopularniejszych gier bezpłatnych w Google Play!

We wrześniu 2013 r. aplikacja stworzona przez studio FunPlus w polskiej części sklepu GooglePlay była na 152 miejscu.

Pomimo incydentów związanych z zawieszaniem się aplikacji u niektórych użytkowników, problemów z instalacją, aktualizacją czy znikaniem dukatów, zakupionych przedmiotów czy innych produktów, popularność gry cały czas rosła.

Programiści poprawiali cały czas działanie gry i wprowadzali nowe opcje, które pozwoliły rozszerzyć… funkcjonalność farmy. W pewnym momencie można było odnieść wrażenie, że popularność mobilnej wersji Wiejskiego życia zaskoczyła twórców gry na tyle, że graczom na wyższych poziomach… skończyły się minimisje 🙂
Jedyną informacją jaką można było otrzymać od wsparcia chińskich autorów gry, to informacja, że należy cierpliwie czekać. 🙂

Na początku listopada 2013 r. nasza ulubiona gra znajdowała się już w okolicach 130 miejsca w rankingu najpopularniejszych bezpłatnych gier na urządzenia mobilne w sklepie Google Play. Oprócz nowych misji czasowych, które zaczęły się pojawiać częściej, gra zyskała istotne aktualizacje takie jak np. wprowadzenie możliwości łowienia ryb, Żetony wymienialne na Dukaty lub przedmioty często dostępne tylko za Dukaty, a także związane z łowieniem budynki: Wędzarnia i Dom Owoców Morza.

Nowe opcje w grze przyciągnęły nowych graczy, którzy w coraz większej ilości zaczęli instalować aplikację. W styczniu 2014 roku w samym sklepie Google Play pobrano aplikację ponad 50 mln razy! Kolejne zmiany w grze: nowy budynek salon piękności czy opcja czyszczenia dekoracji spowodowały, że gra stała się jeszcze ciekawsza i w połowie stycznia 2014 roku weszła do elitarnego grona 100 najpopularniejszych gier w kategorii – „najlepsze bezpłatne”.
Aktualnie to już 88 miejsce 🙂


4 Responses to Gra Wiejskie Życie nad Morzem w setce najpopularniejszych gier w Google Play !

 1. Przemek_23 pisze:

  Pniemy się w górę!

  Obstawiam w marcu 50 miejsce 🙂 Ktoś ma inne zdanie?

 2. Kamila pisze:

  Całkiem możliwe.. jeszcze fajniej byłoby gdyby misje czasowe były kierowane także do graczy o niższych poziomach

 3. benia pisze:

  Myślę,że ta 50-tka w marcu jest możliwa…..patrząc ile ludzi w to gra! A oni przecież polecają grę znajomym!A z tymi misjami czasowymi,to fakt,że jak człowiek zaczyna grę to się wkurza,że nie może przejść żadnej misji,ale z drugiej strony……zbyt proste misje szybko mogły by się znudzić…..a tak jest adrenalinka…..

 4. rafa406 pisze:

  dlaczego nie moge kupic dukatow bez telefonu w abonamencie.Gra zaje fajna ale kupno w gogleplay to lipa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × five =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: