Farmium

12931113_623098227843478_2315059992604136209_n Szukasz Farmium, żeby przyspieszyć pracę na swojej farmie? Sprawdź nasz przydatny obrazek, żeby dowiedzieć się jak znaleźć Farmium!

9 Responses to Farmium

 1. kasik pisze:

  Doładowanie Farmium to trzecia technologia dostępna w podstawowych badaniach Laboratorium.

  Jest to pasywna technologia, czyli taka która nie wymaga od użytkownika aktywnego działania. Po uruchomieniu punkty Farmium automatycznie się doładowują co określony czas.

  Aktywowana jest po osiągnięciu 3-go poziomu Laboratorium (300 Punktów badań) i odblokowanej technologii Złoty Palec.

  Do odblokowania trzeba być minimalnie na 16-tym poziomie gry, użyć 10 razy technologii Lot Trzmiela i 20 razy technologii Złoty Palec.

  Wskazówka: Zliczane są wszystkie dotychczasowe użycia tych technologii – nawet przed odblokowaniem Doładowania Farmium.

  Na pierwszym poziomie Farmium doładowuje się automatycznie o 1 punkt co 24 minuty.

  Żeby podnieść technologię do poziomu 2-go, trzeba użyć ze Stodoły 8 sztuk Shake Winogronowych zrobionych w Kuchni i zainwestować 1500 monet.

  Do wyprodukowania 1 Shake Winogronowego potrzeba 1 punktu mocy (1 Mleko od Krowy Łaciatej i 1 Sok winogronowy z Sok-Maszyny).

  Na drugim poziomie Farmium doładowuje się automatycznie o 1 punkt co 12 minut.

  Żeby podnieść technologię do poziomu 3-go, trzeba użyć ze Stodoły 8 sztuk Kwasu chlebowego i 15 sztuk Serków wiejskich zrobionych w Kuchni oraz zainwestować 2500 monet.

  Do wyprodukowania 1 Kwasu chlebowego potrzeba 1 punktu mocy (1 Chleb żytni z Piekarnika i 2 Miody).

  Do wyprodukowania 1 Serka wiejskiego potrzeba 1 punktu mocy (2 Sery mleczne z Ser-Maszyny i 2 Mleka od Krowy Łaciatej).

  Na trzecim poziomie Farmium doładowuje się automatycznie o 1 punkt co 9 minut.

  Żeby podnieść technologię do poziomu 4-go, trzeba użyć ze Stodoły 20 sztuk Chleba kukurydzianego z Piekarnika, 25 sztuk Zupy jajecznej zrobionej w Kuchni oraz zainwestować 10000 monet.

  Do wyprodukowania Chleba kukurydzianego potrzebna jest z Kuchni Mąka kukurydziana – 1 moc na 1 sztukę.

  Do wyprodukowania 1 Zupy jajecznej potrzeba 1 punkt mocy (1 Jajko z Kurnika i 1 Wodorost z Łowienia).

  Na czwartym poziomie Farmium doładowuje się automatycznie o 1 punkt co 7 minut.

  Żeby podnieść technologię do poziomu 5-go, trzeba najpierw osiągnąć 4-ty poziom Laboratorium (540 Punktów badań), następnie użyć ze Stodoły 12 sztuk Talerzy owoców morza i 15 sztuk Ośmiornicy z cytryną zrobionych w Kuchni, 25 sztuk Maseczek z majonezem z Salonu Piękności oraz zainwestować 15000 monet.

  Do wyprodukowania 1 Talerza owoców morza potrzeba 1 punkt mocy (1 Ośmiornica z Łowienia i 1 Łosoś z Łowienia).

  Do wyprodukowania 1 Ośmiornicy z cytryną potrzeba 3 punktów mocy (1 Mięso ośmiornicy z Domu Owoców Morza i 1 Chilli z owocami morza z Kuchni – do Chili z owocami morza potrzeba 2 Mięsa krewetki z Domu Owoców Morza i 1 Sos chili)

  Jedna Maseczka z majonezem zużywa 1 moc i wymaga 1 Maseczki z glinką (2 Proszki algowe, 1 Ciasto naleśnikowe, 1 Woda destylowana), 3 Majonezy i 2 Miody prowansalskie.

  Na piątym poziomie Farmium doładowuje się automatycznie o 1 punkt co 5 minut.

 2. kasik pisze:

  Pojemniki na Farmium to czwarta technologia dostępna w podstawowych badaniach Laboratorium.

  Jest to pasywna technologia, czyli taka która nie wymaga od użytkownika aktywnego działania. Po uruchomieniu zwiększa maksymalny limit automatycznego doładowywania Farmium.

  Aktywowana jest po osiągnięciu 4-go poziomu Laboratorium (540 Punktów badań) i technologii Doładowanie Farmium na pierwszym poziomie.

  Do odblokowania trzeba być minimalnie na 19-tym poziomie gry, użyć 30 razy technologii Lot Trzmiela i 50 razy technologii Złoty Palec.

  Wskazówka: Zliczane są wszystkie dotychczasowe użycia tych technologii – nawet przed odblokowaniem Pojemników na Farmium.

  Na pierwszym poziomie limit doładowywania Farmium zwiększa się do 140 punktów.

  Żeby podnieść technologię do poziomu 2-go, trzeba – nie zapisałam, może ktoś inny dopisze …

  Na drugim poziomie limit doładowywania Farmium zwiększa się do 180 punktów.

  Żeby podnieść technologię do poziomu 3-go, trzeba użyć ze Stodoły 8 sztuk Lekkich muffinek zrobionych w Kuchni, 15 sztuk Wędzonych Żółtych Ryb zrobionych w Wędzarni oraz zainwestować 3500 monet.

  Na trzecim poziomie limit doładowywania Farmium zwiększa się do 220 punktów.

  Żeby podnieść technologię do poziomu 4-go, trzeba – nie zapisałam, może ktoś inny dopisze …

  Na czwartym poziomie limit doładowywania Farmium zwiększa się do 260 punktów.

  Żeby podnieść technologię do poziomu 5-go, trzeba użyć ze Stodoły 25 sztuk Tajskiego zielonego curry i 15 sztuk Mięsa kraba z kluskami zrobionych w Kuchni, 25 sztuk Maseczek z bananem z Salonu Piękności oraz zainwestować 15000 monet.

  Do wyprodukowania 1 Tajskiego zielonego curry potrzeba 3 punktów mocy (1 Mleko kokosowe z Kuchni i 1 Pikantny kurczak z Kuchni).

  Do wyprodukowania 1 Mięsa kraba z kluskami potrzeba 11 punktów mocy (2 Kraby błękitne na parze z Domu Owoców Morza i 2 Kluski z Kuchni).

  Jedna Maseczka z bananem zużywa 1 moc i wymaga 1 Maseczki z glinką (2 Proszki algowe, 1 Ciasto naleśnikowe, 1 Woda destylowana), 1 Mleko od Krowy Łaciatej i 1 Banana z Drzewa Bananowca.

  Na piątym poziomie limit doładowywania Farmium zwiększy się do 300 punktów.

 3. Kitty pisze:

  Spotkała mnie niemiła niespodzianka – farmium ładuje się tylko wówczas, gdy gra jest uruchomiona. Jeszcze kilka dni temu tak nie było, błąd w grze, czy celowe działanie? Muszę napisać do suportu. Dam znać.

 4. Socke:p pisze:

  Witam, jestem trochę zła na tak mała ilość farmium do zadań chodź już mam odblokowany do poziomu 5 to i tak jest tego za mało do powiększeń poziomu laboratorium oraz zadań z kuchni jest to nie możliwe żeby wykonać wszystko bo jak nie jakaś galaretka z konieczny szczęścia której potrzebne jest 5 do zrobienia to u babci np jeszcze 5 konieczny szczęścia do sprzedania plus kolorowa kukurydza z 3 do sprzedania oraz produkt z niej również a jak by to było mało dodajcie jeszcze 5 dyniowych pomidorów w ogóle nie jest możliwością wykonania tego w jeden dzień bo z misji dnia dostaje się tylko 300 plus to co się naladuje może warto pomyśleć by ilość tego zwiększyć bo im wyższy poziom w laboratorium to mniejsza możliwość wykonania zadań a zadania z kuchni znów są potrzebne bo zbierasz niebieskie żetony a bez nich nie da się kupić rzeczy do ulepszeń podstaw maszyn to wszystko jakoś moim zdaniem nie dopracowane proszę pomyślcie o tym farmium żeby zwiększyć dostawanie go albo w misji albo w inny sposób bo naprawdę jest go zbyt mało na tyle zadań:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one × 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.