Aktualizacja

probnowa aktNOWA AKTUALIZACJA 3.3!!!

Farmerzy! Najnowsza aktualizacja już dostępna! Pobierz ją i zobacz, jakie nowości przygotowaliśmy dla Ciebie tym razem!
– Nowy design i grafika wielu produktów, maszyn i zwierząt
– Znajdź więcej sąsiadów z Dryfującą Butelką
– Pomóż nowym postaciom ukończyć zamówienia z nowej Tablicy Zamówień
– Królik z Kapelusza – Twój nowy przewodnik po zadaniach tygodnia!
– I wiele, wiele innych, atrakcyjnych funkcji oraz naprawionych bugów!

Miłej gry!

20 Responses to Aktualizacja

 1. pelkins pisze:

  Witam. Nie wiem czy inni tak mają ale u nie przy próbie zrobienia nowych grządek na farmie grę mi natychmiast wywala. Często też przy odwiedzaniu sąsiadów albo wyświetla się komunikat o braku internetu – internet jest, lub potrafi wywalić całkiem grę.

  Pozdrawiam i liczę na usunięcie bugów

 2. nieznajoma pisze:

  Witam. Chciałam zgłosić problem z instalacją aktualizacji. Mimo podanego wyżej przepisu jak to zrobić, gra nadal nie chcę się zaktualizować, mimo większej liczby wolnego miejsca. Czy ma ktoś jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić?

 3. Farmer Kuba pisze:

  Można odrzucić max. 10 dryfujących butelek na dzień… taka moja obserwacja.

 4. Farmer Kuba pisze:

  Można znaleźć więcej sąsiadów za jej pomocą. Pojawia się co 5 minut. Można zaprosić max. 5 sąsiadów. Podana ich jest: nazwa farmy, poziom i zdjęcie profilowe.

 5. Kasiek pisze:

  gdzie można znaleźć te butelki

 6. Miodzio73 pisze:

  Ja nie mam tej dryfującej butelki 🙁
  Dlaczego?

 7. Farmer Kuba pisze:

  Zauważyłem, że wiele osób narzeka na małą ilość niebieskich żetonów. Wymyśliłem taki pomysł, żeby ludziom ułatwić zbieranie owych żetonów:

  Że będzie nowy budynek: restauracja, podzielona na dwie części: kuchnię miesiąca i restaurację. Co miesiąc jest nowa kuchnia i nowe 6 dań; np. styczeń – meksykańska, luty – włoska itd. Na dobę ma się 2 zamówienia z kuchni. Jak się je ukończy, dostanie się monety i niebieskie żetony.

  To na razie tylko pomysł, ale może zostanie zrealizowany z następną aktualizacją 3.4. 🙂

  • Farmer Kuba pisze:

   Lub mam również bardziej rozbudowany pomysł dotyczący szybszego zarabiania: żeby dodać nową farmę – coś podobnego do wyspy o nazwie prowansalska farma. Mam pomysły plonów, drzew, maszyn, zwierząt i dekoracji na nią.

   Plony: Lawenda prowansalska, winogrona prowansalskie, pszenżyto, rzepak, brokuł, róża prowansalska

   Drzewa: Migdałowiec prowansalski, Orzechowiec prowansalski

   Maszyny: Prowansalska Wino-Maszyna(Winogrona prowansalskie + Truskawki, Pigwa, Wiśnia = Wino truskawkowe, pigwowe, wiśniowe), Młyn francuski(Migdał prowansalski, pszenżyto, orzech prowansalski = Mąka migdałowa, Mąka pszenżytnia, Mąka orzechowa), Bagietko-Maszyna(Mąka migdałowa, Mąka pszenżytnia, Mąka orzechowa = bagietka migdałowa, bagietka pszenżytnia, bagietka orzechowa), Tarto-Maszyna(Mąka m. + Brokuł, ser mleczny, wołowina = Tarta brokułowa, serowa, z szynką), Olej-Maszyna( Rzepak, Oliwka, Słonecznik = Olej rzepakowy, oliwa z oliwek, Olej słonecznikowy), Mydło-Maszyna(Lawenda prowansalska, róża prowansalska, tulipan = Mydło lawendowe, Różane mydło, Mydło tulipanowe), Ubranio-Maszyna(Bawełna + Sierść Niedźwiedzia, Sierść ośla, Sierść dzika = Ubranie z sierścią niedźwiedzia, osła, dzika)

   Zwierzęta: Niedźwiedź(Miód = Sierść niedźwiedzia), Osioł(Jabłka = Sierść ośla), dzik(słodkie ziemniaki = Sierść dzika)

   Dekoracje: Pałac (do czyszczenia), Kapliczka (do czyszczenia), Żywopłot prowansalski (do czyszczenia), Kryształowa lawenda prowansalska, Kryształowa róża prowansalska, Kryształowe winogrona prowansalskie

   Wiem, to trochę długi komentarz, ale myślę, że dobrze jest się podzielić z innymi pomysłem 🙂

 8. justyna pisze:

  Chciałam spytać od którego poziomu jest możliwe zmienianie zadań w tablicy zamówień. Moja znajoma ma możliwość zmienić sobie zamowienie jak czegoś nie ma a na mojej tablicynie ma takiej możliwości? To samo z tajemnicą nie zdążę odblokowac to czas leci od pełnych 4 godzin a jej normalnie odlicza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: