Nowi Goście – Sawanna, Kangur


Po ostatniej aktualizacji pojawili się nowi Goście w Dzikowicach. Trzecia chmurka to Sawanna. Goście nagradzają zrealizowane zamówienia Talarami i Kartami na nowego zwierzaka – Kangura.

Opis poniżej.
Żeby odblokować Sawannę trzeba mieć zarobione 30000 Monet, 800 Punktów Krajobrazu, 10 szt. Teleskopów (wypadają z kufrów wykopywanych przez Zwierzaki) oraz 650 Wyspiarskich Punktów.

Goście 1 gwiazdka:

1. Mariolka – 125 siły Zwierzaka na zamówienie, lubi „Wszystkie Indyki Świata!”, szansa na zdobycie Talarów i Kart Kangura, trzy zamówienia.
2. Konrad – 125 siły Zwierzaka na zamówienie, lubi „Jedzenie na drogę”, szansa na zdobycie Talarów i Kart Kangura, trzy zamówienia.
3. Magda – 325 siły Zwierzaka na zamówienie, lubi „Jedzenie na drogę”, szansa na zdobycie Talarów i Kart Kangura, trzy zamówienia.
4. Adela – 125 siły Zwierzaka na zamówienie, lubi „Jedzenie piknikowe”, szansa na zdobycie Talarów i Kart Kangura, trzy zamówienia.

Do odblokowania Gości na 2 gwiazdkę trzeba mieć 15 szt. Teleskopów, 1100 Wyspiarskich Punktów, 60000 Monet zarobionych z Zamówień Gości z Sawanny i 3 szt. Pościeli (do kupienia w Sklepie – Oferta Specjalna – za Dukaty).

cdn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 − five =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.