Pchli targ i e-market

13344706_653021918184442_1394224560124587868_n Hej Farmerze! Pewnie zastanawiałeś się jak po aktualizacji użyć wszystkich nowości? Oto 2 najważniejsze z nich! Pchli Targ i E-Market! Jak Ci się podobają?

20 Responses to Pchli targ i e-market

 1. Kitty napisał(a):

  Zdobycie pakietu za handel jest niemożliwe w praktyce. Można dodać jeden produkt co godzinę, nagroda jest po 12 transakcjach. Czyli trzeba grać nieprzerwanie przez cały dzień.
  Tego nie przerobią nawet najwięksi fanatycy.
  Czy może coś przeoczyłam?

  • Krokusowo napisał(a):

   Co godzine można dodawać produkty, takie jak np. Owoce z drzew kupionych za dukaty. Są one zaznaczone na szaro – niebieskim tle. Reszta produktów jak np. Jabłka, mleko, itp. Można dodawać ciągle

 2. Kitty napisał(a):

  Fajny ten stragan. Nie do wiary, jakie cenne rzeczy niektórzy sprzedają… No widocznie cenne tylko dla mnie.

 3. Karolina napisał(a):

  No dobra,może to i fajne,ale czy da się to coś usunąć?Trochę miejsca to zajmuje,a to co mogę (muszę) na nim postawić jest ważniejsze od tego targu

 4. Kathult napisał(a):

  Uwaga do wszystkich kupujących – jak sprzedawca w ciągu jednego dnia sprzeda dwunastu *różnym* graczom jakieś towary, dostaje nagrodę. Dlatego proszę nie zgarniać wszystkiego, tylko brać od wszystkich po jednej rzeczy.

 5. pinky napisał(a):

  Kupiłam 2 razy jablka w emarkecie, ale nie poszły do stodoły, nigdzie indziej nie mogę ich znaleźć, więc nie mogę ich użyć nawet do gotowania! Co zrobić? Pomóżcie!

 6. Anecia napisał(a):

  Jak chce kupic w e markecie to musze podsc haslo.. nie pamietam, czy cos takiego ustawialam. Da sie je odzyskać? Nie ma tam żadnego odsyłacza…

  • kasik napisał(a):

   Jesli hasło było ustawione, to na tagu w zakładce rzeczy składzikowych po kliknięciu w zieloną tarczę z kluczykiem jest opcja odzyskiwania.

 7. Bunny napisał(a):

  mam takie pytanie:czemu nie mogę wystawić na targu dań z przepisów a w markecie są one dostępne do kupienia? mogę wystawić tylko unikatowe plony np koniczyne albo zwoje czy katalogi. mam dania w stodole ale kiedy chcę je wystawić to są niedostępne. może ktoś miał taki problem?

 8. Bunny napisał(a):

  one są w stodole a w składnikiich nie mam. mogę je sprzedać że stodoły jak np kukurydzę czy choćby jajka albo ewentualnie wystawić w 1 zakładce dla ludzi też za pieniądze. za talary nie mogę bo jak klikam zakładkę z niebieskim zesztem to nic nie ma, zresztą nic dziwnego skoro nie ma ich w składziku tylko są w stodole. o co chodzi?? :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 − two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.