Pakiet egipski oraz pozostałe nowości

W dniu dzisiejszym została uruchomiona promocja związana z nową misją czasową , której opis pojawi się w następnym artykule. Jest nią tzw.  pakiet egipski czyli możliwość wymiany 3 dukatów za  losowo wybrane nawozy,moce, ryby lub owoce drzew. Śpieszcie się bo oferta jest ważna tylko przez 65 godzin ! 🙂

Dodatkowa informacja, która dziś pojawiła się  przy wejściu na nasze farmy to fakt, że programiści docenili naszą aktywność w wymianie potraw w Stanowisku kuchennym. Zostało ono tak zmodyfikowane,że za każdą wymienioną potrawę dostajemy 400 monet. Monety przyznawane są wstecznie czyli jeśli skończyliście drugą turę i macie przekazanych sąsiadom w sumie 400 potraw to w Waszej skrzyni powinno się pojawić 160.000 monet !

Jeszcze jednym bonusem jaki pojawił się dzisiaj jest balon, który, po „złapaniu” daje czerwony Pakiet prezentów  czyli :

6 x moc
20 x OP
6 x żeton
6 x konewka
6x nawóz

7 Responses to Pakiet egipski oraz pozostałe nowości

 1. kika pisze:

  Ja dostalam drzewo sakury konewki i rybe

 2. bea pisze:

  Ja byle co. troche nawozu, 5szpinaku i jeszcze por kilka? Cos takiego czyli stracone 3 dukaty

 3. majmil pisze:

  A ja się czuję oszukana przez twórców gry. To jakaś kpina dostałam 2 brzoskwinie owoc nie drzewa sałatę morską i 6 mocy. Żenada stracone dukaty.

 4. Ela pisze:

  Tak samo uważam,że to bardzo zła inwestycja. Nie wiedziałam, że to taka marna zawartość.Ciężko pracuję aby zdobyć dukata w osiągnięciach a tu taka żenada.

 5. OO pisze:

  Szkoda że twórcy gry aż tak okłamali graczy. „…Super przedmioty na swoją farmę?” Owocu brzoskwini kwiatu sukura czy ryby ciężko nazwać przedmiotem a już na pewno nie SUPER. Opis sugeruje że dostaniemy coś do umieszczenia na swojej farmie. Zrozumiałbym gdyby twórcy w paczce dali owszem kwiat sukura orzech włoski 4 konewki które są potrzebne do ukończenia misji i to jeszcze w odpowiedniej ilości. Dla wielu graczy którzy nie maja jeszcze tych drzew i nie stać ich na zakup drzew byłoby to przydatne.

 6. michal pisze:

  Witam a ja od wczoraj mam problem z grą nie chce pobrać danych i wyskakuje że problem z połączeniem internetowym a próbowałem na wifi i na lte 🙁 ma ktos może tez takie problemy?? Moja żona i koleżanka tez tak maja 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

13 + nine =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: