Nowe komunikaty w Grze

1) Wszyscy gracze posiadający Nogi Czarownicy na farmie, którzy nie otrzymali jeszcze 80 żółtych żetonów, mogą otrzymać brakujące żetony. Wystarczy ,że zajrzycie do skrzyni i kliknięcie na ich odbiór .

2) Od dnia dzisiejszego ( 6.11) będzie trwała kontrola systemu pod kątem zbyt bliskiego umiejscowienia zwierząt. maszyn, drzew lub budynków co powodowało do tej pory problemy z synchronizacją (zapisywaniem stanu) gry.

3) Można już grać w Wiejskie Życie nad morzem na wielu urządzeniach ! Pojawiła się nowa funkcja przypięcia i synchronizacji Farmy z Facebookiem. Dzięki temu Możesz teraz grać jednocześnie na urządzeniu z Androidem IOS, telefonie, tablecie czy nawet komputerze. Aby wypromować nową usługę przypięcia farny , twórcy gry przewidzieli za to DARMOWE dukaty !

10 Responses to Nowe komunikaty w Grze

 1. Diabliki polub:) pisze:

  Za przypięcie farmy jest 1 dukat.Szkoda,że jeśli gracz ma 2 farmy pod jednym Fb tylko za pierwszą dostaje dukata.Mogli by to inaczej rozwiązać.Po co mamy tworzyć kolejne konto do gry.

 2. benia pisze:

  Najwspanialsze z tego to możliwość posiadania swojej farmy na kilku urządzeniach!!!!! Super sprawa!

 3. farmerka pisze:

  Mam problem, na nowym urządzeniu próbuje podpiąć stara farmę i klikając „wybierz” otrzymuje informacje ze mam kliknąć usuń lub utworzyć nowe konto… Próbowałam wpisać tam usuń i ok. Ale nie działa nic i nie da się podłączyć starej farmy. Pomóżcie

 4. jaaa pisze:

  Wie ktoś może jak to zrobić żeby działało na komputerze, mam farmę połączoną z FB ale na FB wcale nie da się tej gry włączyć

 5. Ela pisze:

  No i zrobiłam tą całą synchronizację i … gra nie pamięta mi ustawień, że ma nie grać melodyjki, na nowo włącza mi się „słowniczek” każe klikać na pomoc, przypomina że mam zajrzeć do skrzyni prezentów…za każdym razem jak odwiedzę sąsiada to mam info Super! odwiedź tego sąsiada jutro itd.
  Jak to zniwelować?

 6. Ela pisze:

  A jak odinstaluje to gra bedzie pamietac mój poziom i całą farmę, dukaty, pieniądze itd.?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − 12 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: