Halloween – aktualizacja gry

W dniu dzisiejszym oprócz oczekiwanej nowej misji czasowej programiści uraczyli nas aktualizacją gry, która przede wszystkim nastawiona jest na zmiany w wyglądzie naszej farmy.  Ma być straaaasznie 🙂 Niestety nie na długo :(((

Dodatkowo została dodana nowa maszyna – Dyniowa-Lampion Maszyna – do produkcji dyniowych lampionów. Należy ją zbudować z różnych elementów. Na jej budowę mamy 4 tygodnie czasu.

received_796370927068777

 

Elementy do budowy maszyny to :

– świeca duchów (300 szt)

– skrzydło draculi (150 szt)

– kociołek czarownicy (50 szt)

3 rzeczy

Można je uzbierać łowiąc na specjalny , nowy haczyk za 125 przynęty.

A dzięki nowej przynęcie możemy „zapolować” na takie stworzonka jak Kraken, Garbata żabnica, straszna meduza, potworny małż, ryba szkieletor czy kotwica z czaszką,

 

22 Responses to Halloween – aktualizacja gry

 1. Marcin pisze:

  Witam mam problem otóż gram na komputerze w wiejskie życie nad morzem od miesiąca nic się nie działo do dzisiaj . Nie moge znaleść aktualizacji na 1Mobile Market .
  Przypominam że gram dzięki programu Bluestacks . Niestety nie ma jeszcze aktualizacji a bez niej nie uruchomie gry. Proszę o pomoc ewentualnie o jakies wskazówki.

  • Diabliki polub:) pisze:

   Ten blog nie dotyczy gry w którą grasz na pc.Tutaj są wpisy dla tych co grają na laptopach czy tabletach na androidzie.

   • Marcin pisze:

    Gran na laptopie na Androidzie i nie mam problem z aktualizacją a bez aktualizacji nie włącze gry co mam zrobić pomocy ?????

    • Diabliki polub:) pisze:

     Na górze napisałeś,że na komputerze.To standardowa odpowiedź z funplus na zgłaszane wszystkie problemy możesz spróbować. Zaglądaj do FAQ. W przypadku problemów z grą, sugerujemy graczom następujące rozwiązanie:
     – zamknąć kompletnie aplikację i otworzyć ponownie
     Lub:
     – zrestartować urządzenie (wyłączyć i włączyć ponownie)
     Lub:
     – wejść w ustawienia urządzenia (Ustawienia -> Menedżer aplikacji -> Wiejskie Życie Nad Morzem) i wyczyścić dane gry oraz pamięć cache
     Jeśli to nie pomoże:
     – odinstalować grę i zainstalować ponownie (postęp gry zostanie zachowany, zapamiętaj jednak swoje Farm ID)

     Oraz:
     1. Upewnić się, że na urządzeniu jest wystarczająco dużo pamięci RAM (więcej niż 100M). Jeśli jest za mało, proszę zamknąć pozostałe otwarte aplikacje i wyczyścić ich pamięć cache, aby zwolnić miejsce.
     2. Upewnić się, że urządzenie ma wystarczająco dużo pamięci (więcej niż 100M). Jeśli jest za mało, proszę usunąć kilka aplikacji oraz wyczyścić pamięć cache urządzenia.
     3. Możliwe, że na urządzeniu znajdują się błędne/nieprawidłowe dane. Proszę wówczas wejść w Ustawienia -> Kopia zapasowa i zerowanie i odznaczyć okienka „utwórz kop.zap.danych” oraz „automatyczne przywracanie”.

     Mamy nadzieję, że to pomoże!
     W razie dalszych problemów prosimy o ponowny kontakt i podanie Farm ID oraz danych sprzętu (iOS, Android).
     Polecamy także kontakt z nami poprzez grę: Ustawienia -> Pomoc i Opinie -> Zgłoś błąd. W ten sposób dostarczysz nam więcej przydatnych informacji o swojej grze, dzięki którym będziemy mogli szybciej Ci pomóc.

     • Marcin pisze:

      Niestety nic to nie podziałało dalej klikam aktualizuj i pojawia mi się wybierz źródła dałem 1mobile market i kiedyś jak tez miałem tą sprawe pisało akualizuj a teraz otwórz i takie błędne koło się z tego robi. Zauważyłem że 1 mobile market jest zaktualizowany natomiast jest napisane że farm frenzy wersja jest 2.6.3 wiem ze normalinie ma byc 2.7 i na dodatem pisze po angielsku że jest ta instalka z aktualizacją.
      Moje ID : FBTODOF

     • Marcin pisze:

      Przespraszam za szybkie pisanie oczywiście miałem na myśli nie farm frenzy tylko family farm seaside.

     • Marcin pisze:

      Sprawdziłem ze na innym programie dział ta najnowsza wersja tylko nie chce grać od początku dało by się przenieść tą starą farme znająć swoje ID zamiast tej nowej żeby nie grać od począstku.
      Proszę o pomoc szczegółową gdyż nie mam siły próbować aktualizować na tym programie.

 2. Martyna22 pisze:

  Dlaczego nie moge poprosic znajomych o prezent do nowej maszyny dyniowej lampion maszyny? Chce ukonczyc budowe maszyny i nie moge? I jak mam to zrobic? Pomoze mi ktos? Moje id FAUYIOY

  • Paula pisze:

   Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem… Przecież jest napisane jak byk. Elementy potrzebne do ukończenia maszyny można zdobyć TYLKO poprzez łowienie specjalnych halloweenowych rybek nowym haczykiem za 125 przynęty.

 3. Diabliki polub:) pisze:

  Do Marcina
  Ja pobieram ze sklepu google play każdą aktualizację i grę od początku.Przeniesienie farmy jest w dziale FAQ w zakładce poczytaj tam,na pewno znajdziesz co cię interesuje

 4. Ela pisze:

  A jaki produkt robi najwięcej przynęty…co mam sobie przygotować…łowie i łowie i łowie i ciągle mało do skończenia budowy.

 5. fanmwcb pisze:

  A co będzie jak nie zdąży się na zbierać tych itemów do zbudowania dyniowej maszyny w ciągu pozostałych na to dni? Czy może to jest czas na zakup maszyny a na zbudowanie dowolna ilość czasu?

 6. ola pisze:

  Czy ukończona dyniowa maszyna zniknie czy zostanie?

 7. monia pisze:

  czy haloweenowy haczyk zniknie a jak tak to kiedy ?

 8. OLIWKOWO pisze:

  Łowienie kotwicy z czaszką zajmuje mi 9 kliknięć. Nie mogę zejść poniżej tej magicznej cyfry, a co za tym idzie nie mogę zdobyć kolejnej gwiazdki… Wy też tak macie??

 9. FA... pisze:

  Jesli skonczyl sie czas na ukonczenie Dyniowej lampion-maszyny i nie ukonczylam jej, jest na to jeszcze jakas szansa? Czy po prostu mam ja sprzedac?

 10. Farma kwiatowa pisze:

  Witam czy jak nie zdążyłam zebrać części maszyny to później będe mogła ją zdobyc?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve − ten =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: