Centrum Gości

14457334_708826729270627_4618831439576014533_n Hej Farmerze! Nie wiesz jeszcze jak zdobyć nowe Centrum Gości na swoją farmę? Oto kilka podstawowych wskazówek!

PAMIĘTAJCIE, że od gości dostajemy prezenty, np. talary czy karty ze zwierzętami, które możemy wymienić na nowego zwierzaka (to ostatnie w domku zwierzaka/szkole zwierzaków)!

14 Responses to Centrum Gości

 1. Karola napisał(a):

  Jak zebrać zamówienie od dziewczynki która może je złożyć tylko w wodzie? Mam ścieżkę stawu a ona nie chce tam wejść.

 2. Kitty napisał(a):

  Aby odblokowywać kolejne zamówienia w centrum gości, czasem jest potrzebne dodatkowe zwierze (np. 2 żółwie) – właśnie odkryłam, że nie trzeba ich mieć na własność, wystarczy pożyczyć!

  • Elfville napisał(a):

   Niestety, chyba już to „naprawili”. Wczoraj pożyczyłam żółwia by odblokować kolejny poziom Zatoki i niestety nie uznało mi, że mam 2 🙁

   • Brokułowo napisał(a):

    jak się klika na żółwia to jest napisane skąd go wziąć; przed aktualizacją można bylo pozyczyć teraz podobno trzeba mieć

 3. niecierpliwy napisał(a):

  Jest jakiś inny sposób żeby zdobyć wiecej niż codziennie 1 kartę
  zwierząt ” kota”.

 4. Kitty napisał(a):

  Spróbuj drugą gwiazdkę spokojnej zatoki, 5 do 10 kotów dziennie

 5. Szalona napisał(a):

  Zrobiłam aktualizacje i gdzie ta sawanna w centrum gosci

  • Kasik napisał(a):

   Tam gdzie Las i Laguna. Trzecia chmurka w Dzikowicach.

   • flo napisał(a):

    Cześć, mam problem może możesz mi pomóc, jak przenieść grę na nowy telefon z nową kartą? Gram kilka lat mam pewne osiągnięcia i nie chce tego utracić.
    Pozdrawiam i czekam flo

    • Kasik napisał(a):

     Witam.
     Przenosiłam grę na nowy telefon/tablet przez połączenie z FB. Na starym urządzeniu farma była połączona z FB. Na nowym urządzeniu instalowałam FB i logowałam się na konto połączone z grą. Po zainstalowaniu gry na nowym urządzeniu i przejściu początkowego samouczka, łączyłam grę z kontem FB. Do tej pory zawsze mi działało 🙂
     Na wszelki wypadek przed przeniesieniem radzę zapisać ID farmy oraz dane typu: ilość dukatów, talarów, żetonów, poziom, ilość oraz rodzaje maszyn i tym podobne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *