Aktualizacja – maj 2014

No i jest nowa Aktualizacja.

Więcej informacji co się zmieniło po kliknięciu „czytaj dalej”


W godzinach przedpołudniowych oczom graczy ukazał się komunikat w języku angielskim o pracach „konserwacyjnych” na farmie, a obecnie możemy cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami na naszych farmach.

79475864781871402044.png

Poniżej zmiany po tejże aktualizacji:


Najbardziej widoczną zmianą jest dodanie w menu głównym dodatkowego pola z szybką informacją o stanie ilościowym naszych nawozów, konewek, żetonów, punktów automatyzacji, mocy czy galonów paliwa.

07555803424706821579.jpg

Lista aktualizuje się po każdorazowym „wyjęciu” przedmiotu ze skrzyni z prezentami. Należy więc na to uważać.
Proponujemy kilka zasad:

 • Konewki i Nawozy „wyjęte” ze skrzyni „lądują” na liście i nie zajmują miejsca na farmie.
 • Jeśli masz konewki lub nawozy wystawione na farmie, nie będą ujęte na liście. Dlatego najpierw zużyj te co są na farmie, dopiero potem „wyjmij” kolejne ze skrzyni prezentów.
 • Nie wyjmuj mocy do kuchni ze skrzyni prezentów bez przyczyny, ponieważ zużyjesz ją jako pierwszą. Pamiętaj, moc w Kuchni „odradza” się tylko do 30 szt.
 • Bezpieczniej trzymać większą ilość Nawozów, Mocy, Konewek itp. w skrzyni z prezentami.

W zakładce sąsiedzi zostały dodane opcje sortowania sąsiadów po ilości poziomów XP, regularności gry (trąbki) czy ustawienia, u których sąsiadów jeszcze dzisiaj nie nawoziliśmy.

55683080008199468831.jpg


Z pozostałych zmian, zauważono poniższe:

 • Zostały poprawione graficznie przyciski w zakładkach prezenty, sąsiedzi itp.
 • Wysyłanie i odbieranie prezentów wydaje się szybsze.
 • Podobnie ze zbieraniem i napełnianiem produktów w maszynach. Towarzyszy temu nowsza grafika.
 • Odwiedzając sąsiadów po powrocie do listy zostajemy w tym samym miejscu, a sąsiad na którym skończyliśmy jest w żółtej ramce.
 • Niestety, nie ma już możliwości wyczyścić danej ozdoby po raz drugi, po odebraniu nagrody przez właściciela ozdoby.
 • Po sprzedaniu czegoś ze Stodoły, znowu wracamy na górę listy… podobnie jest w Skrzyni z prezentami.

Proszę w Komentarzach opisywać inne zauważone zmiany 🙂

Uzupełniamy je co jakiś czas 🙂

60 Responses to Aktualizacja – maj 2014

 1. marta pisze:

  Nawozy ,moc, żetony etc. Mamy teraz w jednym miejscu na pasku poza tym jeżeli sąsiad poprosi o ten sam prezent który nam wysyła jest odsyłany automatycznie

 2. Kamila_B pisze:

  Zmiany kosmetyczne

  zbieranie z maszyn jest chyba szybsze, ale może mi się wydawać

  odwiedzając sąsiadów po powrocie do listy zostajemy w tym samym miejscu (nie wracamy do początku listy) i sąsiad na którym skończyliśmy jest w żółtej ramce

 3. Kamila_B pisze:

  *Jeżeli sąsiad poprosi nas o ten sam prezent, który nam wysłał, prezent ten odsyłany jest automatycznie.

  tego punktu nie zauważyłam.. chociaż może nie zwróciłam na no uwagi

 4. Kamila_B pisze:

  Odpowiadając na prośbę sąsiadowi można mu od razu wysłać prezent -wcześniej trzeba było odczekać jakiś czas po wysłaniu prośby lub wcześniej wysłać prezent a potem opowiadać na prośby

  aaa i faktycznie jeśli sąsiad coś wyśle i o to samo poprosi prezent jest odsyłany automatycznie (wyświetla się informacja zaakceptowano i odesłano)

 5. Farma Martynki i diablika pisze:

  Najfajniejsze zmiany w sąsiadach.W końcu nie trzeba przewijać od początku i segregacja.Przydało by się by jeszcze była jedna kategoria z szczotką do czyszczenia :)wtedy wiadomo,że choć 1 rzecz ktoś ma na farmie,którą wyczyścimy.Brawo dla programistów.Chyba wygląda na to,że sugestie graczy komuś leżą na sercu.

 6. serious pisze:

  czy ktos po aktualizacji ma problem z polubieniem farmy sasiada u mnie wyglada jakby rozlanczalo farme z facebookiem i niedam rady polubic przed aktualizacja wszystko działało dobrze

 7. Ksilaqui pisze:

  Coś sie dzieje z nektarami. Po tym jak motyle zbiorą nektary a my wyjdziemy, czy odwiedzić sąsiadów czy z gry nektary znikają, nie ma ich wiecej w stodole. Kiedyś można było zostawić i odebrać pózniej.
  U mnie np po wizycie u sąsiadów skasowali po 3nektary z każdego domkach dla motyli. Zabrałam następne a po wyjściu z gry pojawiły sie po 2szt przy każdym domku, mimo, ze wszystkie wczesniej zabrałam.

 8. Przemek_23 pisze:

  U mnie po aktualizacji mam problem z wejściem do Domu Owoców Morza. Wywala z gry.
  Ponadto zbierając Jabłka – pojawia się pasek „żniwa” jak przy zbieraniu produktów z maszyn czy zwierząt.
  Co do polubień sąsiadów, nie mam póki co nowych, więc nie mam nikogo do polubienia.
  Jak ktoś się zgłosi to powiem 🙂

 9. Przemek_23 pisze:

  Znalazłem kogoś do polubienia.
  Klikam i… gra łączy się z facebookiem…, łączy…, łączy… i się połączyła.
  Potem polubienie przebiegło bezproblemowo.

  Misja zakończona sukcesem.

 10. majmil pisze:

  No i znów popsuli magazyn i skrzynię prezentów. Za kazdym razem jak coś sprzedam w magazynie lub dodam do magazynu w skrzyni to przewija do góry masakra.

 11. majmil pisze:

  *stodołę a nie magazyn.

 12. Doda pisze:

  Wywala z gry.Zgłaszam ale nic z tym nie robią.

 13. KidO pisze:

  Witam gdzie zgłasza sie zablokowaną farmę? Przy otwieraniu blokuje sie, na iPadzie i iPhonie w tym samym miejscu.

  • Farma Martynki i diablika pisze:

   Zainstaluj od nowa grę lub pobierz w sklepie play aktualizację.Po każdej zmianie mam podobnie.

 14. Paula pisze:

  Zauważyłam, że teraz częściej wpadają żetony przy łowieniu rybek 🙂 namiętnie łowię, bo potrzebuję wodorostów do skończenia misji czasowej i co kilka ryb wpada jeden żeton, wcześniej rzadko kiedy, przynajmniej u mnie 😉

 15. Paulina pisze:

  Witam, od pojawienie się nowych ikonek przy sąsiadach, mam mały problem.. Wcześniej nowi sąsiedzi pojawiali się na początku listy i nie miałam problemu by odwiedzić tych nowych i polubić ich farmy, teraz gdy są posegregowani w trzy grupy mam problem z ich odnalezieniem. Nie mam tyle czasu by codziennie odwiedzić wszystkie farmy i szukać tych których nie polubiłam. Staram się być dobrym sąsiadem, zbieram mozolnie te uśmiechy (211 już się udało), zawsze klikałam uśmiech każdemu nowemu a teraz nie mogę się odwdzięczyć..
  Jakaś rada? Dziękuję z góry.

 16. Wojolwik Jola pisze:

  Witam 🙂 a ja zauważyłam, że jak się łowi przy użyciu kotwiczki to częściej się ryba ucieka, wcześniej tylko meduzy i ośmiornice, a teraz to nawet ryby. Potem pojawia się komunikat, że wędka była za słaba i żeby kupić taką za dukaty..

  • migotka pisze:

   Faktycznie połów z użyciem kotwiczki to masakra. Niewykonalne jesli wszystko ucieka. Poza tym trzeba tyle razy stukać po ekranie telefonu, że chyba dziurę wystukam. Brrr

 17. Dysia pisze:

  Mnie tez denerwuje powrot w stodole i skrzyni. Poprawili sasiadow ale zapomnieli o stodole. Plisss do tworcow poprawcie 🙂

 18. Dysia pisze:

  A czy ktos wie jak moge w skrzyni pomyslow cofnac laczenie sie prezentow ktore dostajemy? Tzn jak dostane 100 jagod nie mam osobno info od kogo tylko msm wszystko razem w jednym – kiedys taka funkcje kliknelam ale nie widze odwrotnej 🙁

 19. Kamila_B pisze:

  w ustawieniach (kółko zębate) jest opcja powiadomienia i chyba na końcu połącz wiadomości

 20. benia pisze:

  Witam:) temacik braku drugiego czyszczenia jest w tej aktualizacji, więc parę spostrzeżeń. Mając wolny dzień spędziłam pracowity poranek na farmie:)

  Po pierwsze mam już swoją listę sąsiadów u których mogę rano jeszcze coś wyczyścić….raptem 26 farm….w tym 6 polskich i większość raczej z niższymi poziomami, bo te z początku listy już wypucowane:( i..co ciekawe nie mam tam nikogo znajomego ze stronki:( tak, tak drodzy sąsiedzi u Was nie mam szans…

  Po drugie….wiem których farm będę pozbywać się z sąsiadów…mam paru takich, których widzę codziennie zbierając swoje woreczki….a sami mają mega farmy,mega poziomy i…NIC do czyszczenia…same pola, ale na grandę na woreczki chodzą…koniec dobrego….skoro sami nie dają nic do czyszczenia, to u mnie też nie będą czyścić….rozumiem graczy, którzy dopiero zaczynają grę….ale żeby ktoś grając tyle miesięcy nie miał nic do czyszczenia?

  No i ostatnie….zmiana dziwnie wpływa na niektórych graczy…mam sąsiada który cały czas miał raptem 3 ozdoby do czyszczenia…a dziś…wchodzę na Jego farmę, a tam blask bije po oczach:) kilkanaście ozdób do czyszczenia i to nie kupionych…..nagrody z poprzednich misji….do tej pory upchane pewnie w magazynie…jakoś kiedy trzeba liczyć w dużej mierze na swoje ozdoby znalazło się dla nich miejsce na farmie…..dlatego tym z drugiego punktu daję jeszcze parę dni zanim się z nimi pożegnam:)

  • Tysia pisze:

   Beniu, mam podobne odczucia. Jak można teraz ustawić sąsiadów według poziomu doświadczenia, to szanse zebrania worka u tych najmocniejszych są bliskie zeru, dlatego ja zaczynam od środka i nieźle na tym wychodzę. Dziś usunęłam dwie Azjatki, co u mnie codziennie czyściły, a ja już rano u nich nie mam co. Koniec dobrego, wolę dać rodakom!:)

  • Daria pisze:

   Mam podobny pogląd, na ten temat. Juz usunelam 30 sąsiadów i planuję kolejne czystki. Zauważyłam, ze czesto sąsiedzi z poziomami wyzszymi ode mnie, nie mają ozdób do czyszczenia. Rozumiem, ze progress w grze wymaga czasu, ale skoro mi udało się zdobyć ozdoby przy srednim nakładzie czasu, to sąsiedzi z wyższymi poziomami powinni tez jakieś mieć, skoro spędzają na farmie tyle czasu, że wszyscy pozostali z mojej listy mają wszystko przez nich wyczyszczone… Cóż ja zawsze byłam sówką, ale rozumiem pretensje graczy, którzy ozdoby czyścili rano… w końcu ozdób połowę mniej do wyczyszczenia a nas pozostało tyle samo… trochę nie w porządku, ale cóż to nie my jesteśmy programistami.

   • Farma Martynki i diablika pisze:

    Zgadzam się z Benią,Tysią i Darią w 100%. Sąsiedzi,którzy mają o wiele wyższe poziomy chomikują po magazynach albo w ogóle nie mają nic do czyszczenia.Mogli by chociaż zakupić niektóre przedmioty za monety.Co do czyszczenia to o 6 rano (szykuję syna do szkoły)nie ma szans na wyczyszczenie czegokolwiek 🙁 . Mam kilka ozdób do czyszczenia,syn także (farma diablika).O 2 wstawanie to jakaś masakra.Robię kilka miejsc wolnych (FASFADQ)-ZAPRASZAM. Szkoda,że nie ma poprzedniego ustawienia sąsiadów bo było łatwiej czyścić wg kolejności.

 21. Kamila_B pisze:

  Jeżeli sąsiad poprosi nas o ten sam prezent, który nam wysłał, prezent ten odsyłany jest automatycznie.

  jeśli chodzi o ten wpis.. niestety tak nie jest.. jeśli pojawi się napis zaakceptowano i odesłano to tylko chodzi o monetę.
  Prośba sąsiada niżej dalej jest wyświetlana.. testowałam przez parę dni i sprawdzałam..

 22. migotka pisze:

  Wcześniej mogłam sprawdzić kto mnie odwiedził i się zrewanżować przynajmniej tym, którzy u mnie byli. Nie zawsze mam tyle czasu by wszystkie farmy odwiedzić. Teraz nie mam pojęcia, który z sąsiadów poświęca mojej farmie czas…

  • benia pisze:

   Masz zupełną rację Migotka:) jak już dawali tyle ikonek, to ” ostatni pomocnicy” też tam powinni być….

 23. angi pisze:

  Czy moze mi ktos powieddziec jak znalesc ID starej farmy bo gralam na Galaxy S 4 in zostal skradziony wiec gram na tablecie in man nowa Farne,ale chcialabym zeby tamta dolaczyc do mojej aktualnej te maszyny dukaty itd.czy wie ktos czy jest Tod wogule mozliwe’i jak znalesc moje ID.möge gdzies na facebook alejak?a na FB.Musi byc bo jak aktualizuje moja aktualna farme i wyskakuje ze chca sie ze mna polaczyc znajomi Tod moja Stara farma wchodzi automatycznie,Przemo Wiem ze ty masz pojecie o tym wiec jakbys przeczytal moj wpis to prosze o odp.lub moze ktos inny z was ma pojecie o tym odzyskaniu i gdzie szukac,lub gdzie jest to zarejstrowane,dzieki wszystkim z gory,pozdrawiam

  • benia pisze:

   Hej Angi! Wprawdzie do Przemka mi daleko, ale wydaje mi się, że połączenie dwóch farm w jedną jest niemożliwe…inaczej jusiaklusia już dawno miałaby jedną farmę zamiast trzech:) W Twojej sytuacji wydaje mi się, że jedynym wyjściem jest napisanie do supportu i opisanie całej sytuacji z podaniem id nowej farmy, oraz nazwy i jak największej ilości szczegółow z tej zaginionej….nauczka na przyszłość dla wszystkich….id jest ważne i warto go gdzieś zapisać:) Może jeszcze ktoś pośpieszy z jakąś poradą…

  • Kamila_B pisze:

   Połączenie dwóch farm w jedną jest nie możliwe, ale transfer starej na nową jak najbardziej. Trzeba opisać całą sytuację i podać jak najwięcej szczegółów starej oraz z jakim kontem fb połączona itd. Życzę powodzenia

  • Farma Martynki i diablika pisze:

   Może masz w starych emailach jeśli zgłaszłaś jakiś problem-sprawdź w korespondencji bo tam zawsze podawało się id

 24. kika pisze:

  Ja to z tym czyszczenie dalam narazie spokoj sobie bo to jest teraz walka z wiatrakami a osobiscie na farmie mam co nieco do czyszczenia wiec zapraszam fawcdpu

 25. FarmaMaii pisze:

  podpowiedzcie co zrobiliście że mozecie polubić sąsiada po ich aktualizacji nie mogę klikam pisze ze chce sie połączyć z fb i miec wglad zgadzam sie i nic nadal nie zadowolona buźka jak klikam ponownie znów to samo. miałam błąd kazali odinstalować nie zrobiłam tego wyczyściłam dane i jakoś działa czy muszę odinstalować i od nowa zainstalować?

 26. angi pisze:

  Kamila na czym polega ten transfer starej na nowa,bo ja jestem zielona:),dzieki Benia teraz to ja juz wiem ze trzeba zapisywac,ta mam zapisana,pisalam do tej naszej madrej zalogi,ale nic odzewu,dzieki dziewczyny pozdrawiam

 27. angi pisze:

  Dziewczyny rtozumiecie cos z tego!chodzi mi o przeniesienie starej farmy na ta ktora teraz gram czy ta ich odpowiedz dotyczy tego co ja chce?przeczytajcie zanim to zrobie co chca,bo sie boje ze zlikwiduja mi aktualna farme:)

  tak apropo to ja juz nie pamietam kiedy ja sie logowalam na tej starej farmie:(
  ich odpowiedz!
  Dzień dobry,
  dzięujemy za wiadomość!

  Jeśli chcesz przenieść farmę, prosimy o podanie poniższych informacji, abyśmy mogli potwierdzić, że farma należy do Ciebie. Po ich otrzymaniu dokonamy przeniesienia farmy na Twój nowy sprzęt. Po przeniesieniu będzie można grać tylko na jednym, nowym urządzeniu.

  – Stare Farm ID (jeśli nie pamiętasz starego ID, podaj link do profilu na Facebooku, z którym połączona była stara farma oraz nazwę farmy, ilość dukatów i jej poziom)
  – Nowe Farm ID
  – Nazwa starej farmy
  – Poziom
  – Ilość Dukatów
  – Datę ostatniego logowania
  – Informacje o starym sprzęcie
  – Powód, dla którego chcesz przenieść farmę

  Oczywiście możesz podać te informacje w przybliżeniu.
  Przed przeniesieniem przez nas farmy wejdź w Ustawienia swojego urządzenia -> „Kopia zapasowa i zerowanie” i odznaczyć okienka „utwórz kop.zap.danych” oraz „automatyczne przywracanie”.
  Następnie proszę dać znać, abyśmy dokonali transferu farmy.

  Czekamy na odpowiedź!

  Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia,
  Wiejskie Życie Nad Morzem 🙂

  • Sarmat pisze:

   Jak to wyżej napisały Kamila i Benia, nie ma możliwości połączenia dwóch farm. Można jedynie przenieść farmę z jednego urządzenia na drugie, zamieniając farmę na drugim urządzeniu (jeśli taka istnieje) na tą z pierwszego.

   Wiadomość z obsługi gry dotyczy właśnie zamiany Twojej nowej farmy na tą starą utraconą. Dlatego zastanów się, którą wolisz mieć.

   Pozdrawiam.

   • benia pisze:

    Dokładnie…jeśli zrobisz to przeniesienie, to na nowym sprzęcie będziesz miała tą starą farmę, a nowa przepadanie….tak, że posłuchaj rady Sarmata i zastanów się którą farmę wolisz….
    Gdybyś jednak wolała odzyskać tą starą, to tam piszą, że proszą o przybliżone dane, więc nie musisz pamiętać dokładnej daty kiedy się logowałaś:)

 28. Izabela pisze:

  Kolejna zmianal to ilosc posiadanych sasiadow. Ja mam juz 309/300. Troche to dziwne, ale jak widac mozliwe.

 29. angi pisze:

  Dzieki wam o odpowiedzi a ja chcialam tylko dukaty in maszyny ze starej farmy, teraz im odp ze nie chce zadnej zamiany in zablokowalam to co kazali odblokowac, bo wczesniej wszystko im opisalam,ale jak przeczytalam wasze odp To odrazu wszystko odwolalam,mam nadzieje ze zostawia moja farme w spokoju:-) dzieki wam bardzo fajnie ze SA tacy ludzie jak wy,ze mozna TU z wami pogadac i Porad posluchac,jestescie wielcy dzieki bardzo:-)

  • Kamila_B pisze:

   Angi jeśli nie chcesz zmiany to nic na siłę Ci nie przeniosą..

   Cieszę się, że znalazłaś tutaj pomoc i mam nadzieję, że będziesz regularnie tutaj zaglądać

 30. angi pisze:

  Tak Kamila bede TU zagladac,boje sie bo najpierw im napisalam,je chce in podalam wszystko co chcieli a jak przeczytalam co napisaliscie Tod odwolalam wszystko in zablokowalam te okienka w ustawieniach tabletu spowrotem,ale boje sie ze moze byc za pozno i rano wstane a TU zonk Stara farma,i bedzie placz….mimo wszystko dzieki mile in fajne towarzystwo tutaj 🙂 super!!!!!

 31. Dysia pisze:

  Takie pytanko. Czy ktos testowal osiagniecia a dokladnie chodzi mi o to czy jak zakoncze osiagniecie i mam dukata to jesli nie klikne „odbierz” to czy nie ma obawy ze np po miesiacu strace dukata i juz go nie odbiore? Chce je przetrzymac w osiagnieciach zeby niechcacy nie stracic.

 32. Kamila_B pisze:

  Dysia ja już mam 19 ukonczonych osiągnięć i zawsze odbieram na bieżąco.. Coraz rzadziej zdarza mi się wydać przypadkiem dukat.. Po prostu trzeba uważać

 33. Dysia pisze:

  Wiem ale czasem cos za szybko klikne. Jak gram na tablecie jest ok ale w telefonie male te ikonki. Najczesniej trace konewki wrrr a ostatnio 2 dukaty na lowienie dodatkowe, masakra 🙁

 34. gaba pisze:

  U mnie z kolei od tygodnia jesli korzystam z internetu z telefonu to niestety nie moge grac i trwa to juz tydz!! A w somu pod wifi nie ma zadnego problemu. Nie wiem o co chodzi 🙁

  • Farma Martynki i diablika pisze:

   zapraszam do mnie FASFADQ na pewno Cię polubię-jak wszystkich moich nowych i starych sąsiadów

 35. gaba pisze:

  I jeszcze jedno, jest jakas opcja zeby usunas saaiadow ktorzy nie korzystaja z konta? Potrzebuje polubien a polowa jest juz nieaktywna :/

  • Farma Martynki i diablika pisze:

   wchodzisz w sąsiadów,przytrzymujesz chwilę na danym sąsiedzie aż pokaże się drgający ekran z czerwonymi iksami naciskasz na krzyżyk,pojawi się komunikat czy na pewno chcesz usunąć sąsiada z jego nazwą,wciskasz ok i tyle.Łatwiej Ci będzie jeśli zaczniesz od ikonki z żółtą trąbką są w 1 kolejności.

 36. Przemek_23 pisze:

  @gaba – musisz mieć dość dobre łącze w telefonie, żeby sobie pograć. Często są problemy grając bez wifi.

  Jeśli chodzi o usunięcie sąsiadów – wystarczy dłużej przytrzymać palec na sąsiedzie, którego chcesz usunąć. Pojawią się krzyżyki i sobie usuwasz.

  • gaba pisze:

   Przemekemek: dziekuje za odpowiedz 🙂

   A z tym laczem to wlasnie dziwnie bo przez ostatnie pol roku nie mialam zadnego problemu dlatego sie zdziwilam troche, odkad aktualizacja byla to zaczela mo cos szwankowac. No ale coz jakos przezyje 🙂

 37. Przemek_23 pisze:

  Jak będziesz miała znowu problem z telefonem – spróbuj włączyć wifi w telefonie (nawet jak nie masz żadnej sieci wifi w zasięgu) – powinno pomóc.

 38. FarmaMaii pisze:

  PO tej aktualizacji nie moge polubić sasiada wcześniej moglam dowód okolo 300 rozdanych polubien. Wiec nowych sasiadow prosze o cierpliwość odpowiedz pomocy cytuję:

  Dzień dobry,
  dziękujemy za wiadomość!

  Jesteśmy świadomi występowania tego problemu. Zostanie naprawiony w najbliższej aktualizacji. Przepraszamy za niedogodności.

  W razie dalszych pytań prosimy o ponowny kontakt.
  Pozdrawiamy i życzymy przyjemnej gry,
  Wiejskie Życie Nad Morzem;)

 39. lolek pisze:

  Wlasnie, szkoda, ze zniknela ikona-ostatni pomocnicy i nie widze nowych sasiadow, a tak to teraz ci nowi, z mala ilosc punktow po prostu przepadna, no chyba, ze nowi gracze z mala iloscia punktow i sasiadow beda ich nawozic. Jak ja mam 300 sasiadow i polubien moze z 400, to nawoze, zeby przejsc poziom i zazwyczaj nawozilam tych co nawozili u mnie i nowych sasiadow.
  Super opcja jest, ze gra pokazuje, kto sie nie loguje, ale do pelni szczescia potrzebni sa nowi sasiedzi na poczatku i ostatni pomocnicy, czyli dwie dodatkowe opcje na belce.
  Ja nie mam zadnych rzeczy do czyszczenia, jak widze cos do czyszczenia, to czyszcze, ale zeby chodzic po farmach dla kilku zielonych zetonow, albo dukatow? Chyba zart…
  Mam sasiadow na 90 poziomie, ci ludzie musieli zainwestowac w gre kupe kasy, ja na raze tylko dwa razy w promocji kupilam te dukaty. nie mam zamiaru kupowac dukatow, zeby zdobywac jakies idiotyczne pomniki do czyszczenia. Ta gra jest fajna, ale ona nie polega na czym innym jak tylko na kupowaniu dukatow.

 40. lolek pisze:

  A jak ktos chce szczotkowac, to proponuje robic to w nocy, lub nad ranem. Po aktualizacji, weszlam na farme nad ranem i szczotkowan mialam kilkadziesiat.

 41. Dysia pisze:

  O ktorej dokladnie godzinie powinno sie czyscic? Jest tylko jedna tura czy jednak dwie?

  • serious pisze:

   O 2 w nocy czsu letniego i o ile dobrze pamietam o 1 w nocy czasu zimowego niestety można czyścić tylko raz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eighteen + 7 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: